Paulina Kołodziejczyk awansowała w strukturach Leonardo Hotels w Polsce

Paulina Kołodziejczyk, multi property manager w sieci Leonardo Hotels w Polsce
Na zdjęciu: Paulina Kołodziejczyk, multi property manager w sieci Leonardo Hotels w Polsce

W kwietniu Paulina Kołodziejczyk objęła stanowisko multi property managera sieci Leonardo Hotels w Polsce. Do jej nowych obowiązków należy m.in. zarządzanie NYX Hotel Warsaw, Leonardo Royal Warsaw oraz Leonardo Boutique Krakow Old Town. Awans związany jest z planami ekspansji Fattal Hotels Group na polskim rynku.

Paulina Kołodziejczyk współpracę z izraelską Fattal Hotels Group rozpoczęła w 2017 roku, obejmując stanowisko general managera, pierwszego obiektu w Polsce – Leonardo Royal w Warszawie. Odniesiony sukces przyspieszył decyzję sieci o otwarciu nowego brandu Leonardo pod nazwą – NYX Hotel Warsaw. Obydwa hotele znalazły się wśród nominacji do tytułu obiektu roku w konkursie MP Power Awards® organizowanym przez MeetingPlanner.pl – NYX Hotel Warsaw w kat. premiera,  Leonardo Royal Warsaw w kat. hotel biznesowy (finał konkursu będzie miał miejsce 27 kwietnia).
W lutym 2022 roku portfolio sieci rozszerzyło się o nowy obiekt Leonardo Boutique Old Town w Krakowie. Paulina Kołodziejczyk odpowiedzialna była za przejęcie i otwarcie hotelu.

Paulina Kołodziejczyk jest absolwentką ekonomii Uniwersytetu Jagiellońskiego i pasjonatką hotelarstwa. Ponad 16-letnie doświadczenie w branży zdobywała w międzynarodowych hotelach sieciowych na stanowiskach różnego szczebla. Z izraelską Fattal Hotels Group związana jest od pięciu lat. Wraz z awansem na stanowisko multi property managera Paulina Kołodziejczyk będzie odpowiedzialna za rozwój sieci Leonardo w Polsce. Izraelski brand aktualnie w swoim portfolio posiada 221 obiektów w 19 krajach na świecie.
Paulina Kołodziejczyk znalazła się wśród najbardziej wpływowych osób w branży spotkań i wydarzeń w 2021 roku, w plebiscycie MP Power Awards®.

Zobacz NYX Hotel Warsaw w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>
Zobacz Leonardo Royal Warsaw w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>
Zobacz Leonardo Boutique Krakow Old Town w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl