Joanna Jędrzejewska-Debortoli nową sekretarz Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether

Joanna Jędrzejewska-Debortoli, sekretarz Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether
Na zdjęciu: Joanna Jędrzejewska-Debortoli, sekretarz Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether

W kwietniu nastąpiła zmiana na stanowisku sekretarza Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether. Dotychczasowa sekretarz Małgorzata Musiał-Bzowska, po 1,5 roku koordynowania działań i bieżącej komunikacji Rady, przekazała swoje obowiązki Joannie Jędrzejewskiej-Debortoli.

Joanna Jędrzejewska-Debortoli będzie miała za zadanie wesprzeć organizacyjnie i proceduralnie federację, będzie odpowiadała za koordynację działań, wzmacnianie wizerunku, komunikację i zarządzanie projektami.
Nowa Sekretarz Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether to menedżer z wieloletnim doświadczeniem, od lat związana z turystyką i promocją. Pracowała m.in. jako dyrektor Departamentu Turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, gdzie odpowiadała m.in. za współpracę z Polską Organizacją Turystyczną oraz opiekę merytoryczną nad ustawą o turystycznym funduszu gwarancyjnym i ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych. W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i Agencji Rozwoju Mazowsza SA, odpowiadała m.in. za promocję gospodarczą województwa mazowieckiego i napływ inwestycji do regionu, kierując Mazowieckim Centrum Obsługi Inwestora. Przez dwa lata pełniła funkcję rzecznika Funduszy Europejskich w województwie mazowieckim. W 2017 roku w rankingu portalu Wasza Turystyka znalazła się na 50 miejscu wśród 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. Była sportsmenka – badmintonistka, reprezentantka kadry narodowej.
Absolwentka studiów Executive MBA – INE PAN w Warszawie w zakresie finansów i marketingu, absolwentka międzynarodowych stosunków gospodarczych WSSM w Łodzi, ukończyła również wiele kursów i szkoleń z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania procesami, projektami, np. PRINCE2, z zakresu finansów publicznych, zamówień publicznych, kontroli, pozyskiwania dofinansowania z KFS, BUR.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl