Tomasz Mlącki w Senator Meetings & Incentives

Tomasz Mlącki, country director Poland,  Senator Meetings & Incentives
Na zdjęciu: Tomasz Mlącki, country director Poland, Senator Meetings & Incentives

Tomasz Mlącki dołączył do zespołu Senator Meetings & Incentives i jako country director Poland kieruje działalnością oddziału firmy na terenie Polski.  

Jego głównym wyzwaniem związanym z pełnieniem nowej funkcji jest przekonanie istniejących i przyszłych klientów, że Polska to dobry i bezpieczny wybór w trudnych, dynamicznych czasach, do których cała branża musi się dostosować. – Innymi słowy – twórcza, realistyczna redefinicja pojęcia bezpieczeństwa w kręgu MICE, w świecie, który zapewne nie powróci do formy znanej nam sprzed 2020 roku – podkreśla Tomasz Mlącki.

Nowy dyrektor Senator Meetings & Incentives jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, stałym felietonistą MeetingPlanner.pl, który komentuje branżową rzeczywistość w rubryce „Metafizycznie, merytorycznie...”.
Karierę zawodową rozpoczął w Agencji Uniwersyteckiej BPiT Almatur, jako specjalista ds. turystyki. W zarządzie biura Almatur był specjalistą, kierownikiem Działu Przyjęć i Działu Handlowego. Zajmował się turystyką przyjazdową i zarządzaniem produktami skierowanymi do turysty indywidualnego. W Biurze Podróży Logostour programował, konsultował i pilotował wycieczki zagraniczne. Pełnił funkcję dyrektora ds. turystycznych w Delta Tour, realizując zagraniczne i krajowe wyjazdy motywacyjne, szkolenia, konferencje i spotkania.
Od roku 2001 do 2010 związany był z Mazurkas Travel. Jako główny specjalista ds. incentive organizował i nadzorował realizację przyjazdowych, zagranicznych imprez incentive, konferencji i kongresów, opracowywał materiały promocyjne, newslettery adresowane do zagranicznych partnerów, prowadził aktywną sprzedaż czy opracowywał i wdrażał nowe produkty firmy. W latach 2009 – 2010 był kierownikiem sekcji DMC – zarządzał sprzedażą, koordynował pracę project managerów na rynkach europejskich i amerykańskim. Następnie jako meetings & incentive director od podstaw budował dział MICE w agencja Global Wings. Za stworzenie działu MICE odpowiadał także w Select Poland, gdzie pracował w latach 2012 – 2018. Do jego obowiązków należało także m.in. opracowanie i zarządzanie wizerunkiem marketingowym firmy jako DMC. Od lipca 2018 do maja 2019 roku związany był z DMC Poland, gdzie pełnił funkcję sales & business development director.
Wolny czas poświęca na dalekie podróże bez tłoku, górskie wędrówki w dobrym towarzystwie lub w ciszy, teatr i kino, bo – jak podkreśla – rodzą sensowne rozmowy o tym, co ważne. Jego pasją jest historia, ponieważ uczy tych, którzy chcą się nauczyć oraz długodystansowe biegi i jazda na rowerze, bo wtedy rodzą się najlepsze idee.

Senator Meetings & Incentives to założone w 2004 roku specjalizujące się w Europie Środkowej DMC z siedzibą w Pradze i biurami w Budapeszcie i Warszawie.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl