Michał Maziarczyk w TBO.com

Michał Maziarczyk związany ostatnio z Liberty International Tourism Group dołączył do zespołu TBO.com. Jako business development manager odpowiada za rozwój platformy na polskim rynku.

Obecnie Michał Maziarczyk reprezentuje na rynku polskim TBO Holidays (TBO.com) – globalną platformę rezerwacyjną B2B oferującą ponad milion obiektów na całym świecie. Zakres jego obowiązków jako business development managera to pozyskiwanie nowych klientów w segmencie B2B i współpraca z aktualnymi partnerami oraz organizacja spotkań i szkoleń w celu zaznajomienia jak największej liczy kontrahentów z rozwiązaniami, jakie oferuje platforma TBO.com. – Główne wyzwanie to zbudowanie zaufania wśród nowych użytkowników i pokazanie, jak dużo korzyści płynie z korzystania z TBO.com. Chciałbym, żeby dzięki działaniom marketingowym i promocyjnym w przeciągu dwóch – trzech lat platforma stała się liderem na rynku polskim wśród agencji i touroperatorów. Wyzwaniem samym w sobie jest nauczenie się nowego produktu, całkowicie różnego i bardziej złożonego niż wcześniejszy segment DMC. Działanie samej platformy jest proste i intuicyjne, ale zawiera wiele wbudowanych funkcji, które są bardzo przydatne, ale wymagają ciągłej analizy i rozwoju – mówi o Michał Maziarczyk.

Z turystyką związany jest od ponad 10 lat. Zaczynał w branży incentive travel jako project manager w firmie ICP Group i aktywny członek stowarzyszeń MPI i SITE. Jako pierwszy student z polski zdobył prestiżową nagrodę MPI Foundation Youth Award. Pracował również jako group leader dla niemieckiej firmy Sprachcaffe na Malcie i w Brighton oraz dla firmy Castrol podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012. Ostatnie siedem lat reprezentował firmę Liberty International Tourism Group – globalne DMC, mające w swoim portfolio ponad 90 kierunków – wśród agencji z rynku polskiego i krajów bałtyckich.
Michal Maziarczyk jest absolwentem Akademii Finansów i Biznesu Vistula (licencjat) i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (magister) na kierunku turystyka biznesowa. Jest laureatem konkursu Kompasy Vistuli w kategroii Manager. Fan sportu w szczególności fan tenisa, padla i pływania. Czas wolny zajmują mu także podróże oraz książki, głównie z zakresu psychologii (i takie zagadnienia jak perswazja, mowa ciała, negocjacje).

TBO.com to wielofunkcyjna (hotele, transfery, przeloty), rezerwacyjna platforma B2B dla agencji turystycznych, touroperatorów i firm. Powstała w 2006 roku, w Dubaju. W bazie ma ponad milion obiektów z całego świata.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl