Krzysztof Celuch wyróżniony przez MPI z okazji 50-lecia stowarzyszenia

Krzysztof Celuch podczas dziesiątego finału MP Power Awards. fot. Ewa Witak
Na zdjęciu: Krzysztof Celuch podczas dziesiątego finału MP Power Awards. fot. Ewa Witak

Krzysztof Celuch znalazł się na liście „50 Up-and-Comers to Watch” – 50 członków Meeting Professionals International (MPI), którzy działają na rzecz rozwoju branży spotkań na świecie. Zestawienie powstało z okazji jubileuszu 50-lecia MPI. Krzysztof Celuch jest jedynym Polakiem i jednym z trzech Europejczyków docenionym w „50 Up-and-Comers to Watch”.

Kandydaci do zestawienia „50 Up-and-Comers to Watch” wskazywani byli przez członków MPI. Na liście miały znaleźć się osoby, które mają wpływ na rozwój branży spotkań, mają na swoim kącie liczne osiągnięcia i stanowią inspirację, są wytrwały i pełne determinacji w dążeniu do realizacji swoich branżowych celów.
Stworzeniem list MPI@50 zajmował się powołany do tego zadania zespół ochotników MPI 50th Task Force. Przez rok trwało zbieranie materiałów i analiza kandydatów. Oprócz zestawienia „Up and Coming” członkowie MPI zostali wyróżnieni w zestawieniach „Influential” i „Legacy contributors”.


Krzysztof Celuch podczas odbywającego się właśnie MPI World Education Congress w San Francisco. fot. MPI Poland Chapter

dr hab. Krzysztof Celuch – adiunkt na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz pełnomocnik rektora ds. współpracy z otoczeniem gospodarczym w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie, prof. SGTiH i UMK, prezes Celuch Consulting. Profesor na Uniwersytetach w Austrii, Francji, USA i Chinach oraz trener i coach (CMM, CITE, CIS, HMCC, CED). Przewodniczący jury konkursu MP Power Awards®.
W MeetingPlanner.pl prowadzi cykl She means business… czyli rozmowy z przedstawicielkami międzynarodowego rynku spotkań, które w swoich często bardzo specjalistycznych sektorach branży osiągnęły sukces.

Meeting Professionals International to międzynarodowa organizacja wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych działająca na rzecz rozwoju branży spotkań na świecie. Posiada ponad 18 tysięcy członków, którym zapewnia wsparcie w rozwoju zawodowym, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów, dostarcza wiedzę i otwiera możliwości zawodowe.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl