Igrzyska Europejskie 2023: Ivetta Roczek zarządza pionem hospitality

Ivetta Roczek, dyrektor Pionu Hospitality / Zarządzanie Projektami, Igrzyska Europejskie 2023 sp. z o.o.
Na zdjęciu: Ivetta Roczek, dyrektor Pionu Hospitality / Zarządzanie Projektami, Igrzyska Europejskie 2023 sp. z o.o.

Ivetta Roczek objęła funkcję dyrektor Pionu Hospitality i Zarządzania Projektami w spółce Igrzyska Europejskie 2023, która odpowiada za organizację 3. Igrzysk Europejskich Kraków Małopolska 2023.  

Igrzyska Europejskie 2023 wystartują za rok, 21 czerwca, będą trwały do 2 lipca. W ich ramach w Krakowie i Małopolsce (m.in. Krynicy-Zdroju, Zakopanem, Tarnowie) rozegrane zostanie 27 wydarzeń sportowych, większość w randze kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, niektóre dodatkowo w randze mistrzostw Europy. W wydarzeniu weźmie udział pond 4,9 tys. sportowców i ponad 2 tys. członków reprezentacji narodowych komitetów olimpijskich.

Pion Hospitality, którym kieruje Ivetta Roczek, odpowiada za obsługę uczestnictwa w wydarzeniu kliku grup gości i pracowników. Są to Narodowe Komitety Olimpijskie (European Olympic Committee) – w ramach, której są reprezentacje narodowe i oficjalni przedstawiciele komitetów, kolejne to goście o statusie VIP, sędziowie i delegaci techniczni, obsługa czyli komitet organizacyjny, obsługa techniczna i sportowa, wolontariusze oraz media. Do zadań Ivetty Roczek należy zarządzanie takimi projektami jak: zakwaterowanie wszystkich grup uczestników (ok. 20 tys. osób), operacje cateringowe (także w wiosce zawodniczej, obiektach sportowych, podczas ceremonii otwarcia i zamknięcia wydarzenia), EOC Family Service (obsługa gości VIP zgodnie z zasadami protokołu dyplomatycznego, strefy VIP, pakiety corporate hospitality) oraz organizacja biura obsługi narodowych komitetów olimpijskich (komunikacja z komitetami, przygotowanie instrukcji i manualów dotyczących wszystkich stref i obszarów współpracy, współpraca z Ministerstwem Spraw Zagranicznych m.in. w zakresie procedur wizowych).

Ivetta Roczek zarządzaniem projektami podczas wydarzeń o różnorodnej charakterystyce zajmuje się od ponad dwóch dekad. Jej specjalizacja to im.in. duże wydarzenia sportowe, gale, konferencje. Doświadczenie zdobywała przy organizacji międzynarodowych zawodów sportowych, największe z nich to Letnie Europejskie Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2010, MEN’s EHF EURO 2016, Mistrzostwa Europy UEFA U21 Polska 2017 czy też Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019.
 
Kreowała i realizowała wydarzenia wieloprojektowe. Zarządzanie projektami, komunikacja wewnętrzna, zarządzanie zespołem to główne obszary, w których rozwijała swoje kompetencje. Efektywnie tworzyła struktury zespołów organizacyjnych i uczestniczyła w realizacji różnych projektów m.in. hospitality, transport, bezpieczeństwo podczas wydarzeń o randze międzynarodowej.
 
Ivetta Roczek jest absolwentką Politechniki Warszawskiej. Interesuje się architekturą, fotografią i polskimi kryminałami, a w dni wolne od pracy uwielbia odkrywać mniej znane zakątki Polski. Została uhonorowana brązową odznaką „Za zasługi dla Sportu” za osiągnięcia w działalności w zakresie sportu.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl