Nowe osoby w Novotel Warszawa Centrum

Aleksandra Źrałka, F&B manager, i Anna Kwiatek-Skok, rooms division manager w Novotel Warszawa Centrum
Na zdjęciu: Aleksandra Źrałka, F&B manager, i Anna Kwiatek-Skok, rooms division manager w Novotel Warszawa Centrum

Stołeczny Novotel rozbudowuje hotelowy zespół, do którego dołączyły Aleksandra Źrałka na stanowisku F&B manager i Anna Kwiatek-Skok w roli rooms division manager.

Aleksandra Źrałka na swoim koncie posiada wiele lat doświadczenia w branży gastronomicznej. Przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w Kalifornii w pięciogwiazdkowym Canary Hotel, gdzie odkryła pasję do branży. Kolejne kroki w zawodzie zdobywała m.in. w czterogwiazdkowym hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie, gdzie dołączyła do zespołu przygotowującego uroczyste otwarcie. Po kilku latach, już w Warszawie zasiliła szeregi zespołów Accor. Jako miłośniczka sztuki sommelierskiej, kierowała restauracją Winestone w hotelu Mercure Warszawa Grand. Zaangażowanie i pasja, z jaką realizuje swoją pracę, zostały zauważone i docenione, dzięki czemu awansowała na stanowisko najpierw zastępcy, a potem F&B managera w hotelu. Obecnie kontynuuje karierę zawodową w Novotel Warszawa Centrum.

Anna Kwiatek-Skok posiada ponad 16-letnie doświadczenie w branży, które zdobywała już od czasów studenckich. Początkowa praca dorywcza przerodziła się w prawdziwą pasję i styl życia. Już w wieku 24 lat otrzymała stanowisko kierownika recepcji czterogwiazdkowego hotelu w Poznaniu, co było jej marzeniem na samym początku pracy w hotelu. Dalej swoją karierę rozwijała w hotelach ibis Warszawa Ostrobramska oraz Novotel Warszawa Centrum, gdzie obecnie pełni stanowisko rooms division manager. W trakcie swojej kariery poznawała tajniki pracy na różnych stanowiskach w branży w kilku wiodących sieciach hotelowych. Wśród nich znalazły się: F&B, recepcja, rezerwacje, sprzedaż, MICE czy służba pięter. Bogate doświadczenie w hotelarstwie pozwoliło jej wypracować model pracy z zespołem oparty na trosce o wzajemne relacje i umiejętności zarządcze.

Zobacz Novotel Warszawa Centrum w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl