Nowe osoby w dziale kreacji i produkcji endorfina events

Katarzyna Pypla, senior creative, i Olga Sarzyńska, project manager w endorfina events
Na zdjęciu: Katarzyna Pypla, senior creative, i Olga Sarzyńska, project manager w endorfina events

Do zespołu endorfina events dołączyły Katarzyna Pypla na stanowisko senior creative i Olga Sarzyńska jako project managerka. Odpowiadają one kolejno za tworzenie kreatywnych koncepcji wydarzeń oraz ich realizację i produkcję.

Katarzyna Pypla z branżą eventową związana od ośmiu lat. Swoje doświadczenie zdobywała, pracując dla takich marek, jak m.in. SEAT, Allegro, Otomoto, Audi, Porsche, Nivea, Mercedes Benz, Würth Polska, PKP Intercity, Otodom. We współpracy stawia na dialog, co ułatwia szczere i otwarte rozmowy zarówno o oczekiwaniach, budżecie, jak i alternatywnych rozwiązaniach. W endorfinie odpowiada za tworzenie spersonalizowanych kreacji projektów digitalowych oraz eventowych, na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

– Najciekawszą częścią świata eventów jest dla mnie przestrzeń, gdzie kreacja niesie za sobą coś dobrego dla ludzi lub środowiska – niezależnie, czy podczas spotkania integracyjnego, konferencji, festiwalu czy kampanii społecznej. W endorfina events doceniam dużą otwartość agencji i ludzi, którzy ją tworzą. Zrozumienie, ogromne wsparcie, niezależność, jaką otrzymuję – te wszystkie elementy tworzą przestrzeń, w której mogę jednocześnie osiągać założone cele biznesowe i tworzyć emocjonalne treści, spójną koncepcję oraz odważne rozwiązania – wszystko przy wsparciu koleżanek i kolegów z zespołu, którzy trzymają pieczę nad budżetem – mówi Katarzyna Pypla, senior creative w endorfina events.

Olga Sarzyńska, project managerka w endorfina events, z branżą eventową związana jest od blisko czterech lat. Swoje pierwsze kroki w świecie agencyjnym stawiała w Allegro, awansując z event assistant na event coordinator. W jej portfolio znajdują się realizację, dla klientów, takich jak: Coca Cola HBC, Empik, EY, ING, Mazda, McDonald’s, Avon czy Eurocash. W endorfina events odpowiada za realizację projektów, oraz utrzymywanie i budowanie dobrych relacji z Klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

– Od momentu przejścia przez próg biura endorfiny czułam się pełnoprawnym członkiem agencji. Urzekła mnie naturalna, pozytywna energia, otwartość i wzajemny szacunek w zespole. Przyjazne otoczenie bardzo motywuje mnie do pracy i pozwala rozwinąć skrzydła, bo otaczające mnie osoby (poza tym, że są zwyczajnie super ludźmi) to profesjonaliści i pasjonaci swoich zawodów, zawsze chętni do podzielenia się wiedzą i wsparciem. To bardzo inspiruje i przekłada się też na jakość tworzonych projektów i własny rozwój. A w świecie eventowym stale jest coś nowego do odkrycia – składa się na niego tak wiele elementów, branży, sektorów, osobowości – zapewnia Olga Sarzyńska, project managerka w endorfina events.

endorfina events razem z agencją digitalową WebTalk współtworzy niezależną grupę komunikacji.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl