Do działu produkcji endorfina events powraca Gosia Trepka oraz dołącza Pola Gil

Gosia Trepka, senior project manager, i Pola Giljunior event manager, endorfina events
Na zdjęciu: Gosia Trepka, senior project manager, i Pola Giljunior event manager, endorfina events


 

Do zespołu endorfina events dołączyły senior project managerka, Gosia Trepka i junior event managerka Pola Gil. endorfina events rozwija dalej dział produkcji odpowiedzialny za kompleksową realizację projektów i nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami na wysokim poziomie.

Na stanowisko senior project managerki powróciła Gosia Trepka, wcześniej związana już z endorfina events w latach 2018 – 2020 na stanowisku project managerki. Podczas dwóch lat poza agencją rozwijała swoje umiejętności w HERC Creative Lab, Gremi Media oraz działając na freelance, dla takich klientów, jak m.in.: PZPN, Red Bull, Iveco czy Erbud. W endorfina events odpowiada za produkcję eventów i tworzenie niestandardowych działań marketingowych. Z branżą komunikacji związana jest od 14 lat.

– W pracy w endorfinie najbardziej cenię sobie to, że nieważne ile osób działa na projekcie, czy 2, czy 12 – zawsze możemy na siebie liczyć. Wspólnie nie celebrujemy jedynie udanych realizacji, ale też pomagamy wzajemnie w trudnych sytuacjach i poszukujemy wyjść z sytuacji, które jednej osobie pozornie wydawać się mogą niemożliwe do rozwiązania – mówi Gosia Trepka, senior project managerka w endorfina events.

Pola Gil dołączyła jako junior event manager. Pierwsze kroki w świecie komunikacji postawiła w 2020 roku, od tamtej pory rozwijała swoje umiejętności z zakresu szeroko pojętego marketingu i PR. Portfolio klientów, dla których miała okazję pracować, obejmuje marki, takie jak: Accenture, WOŚP czy Helios. W endorfina events zarówno realizuje własne projekty, jak i stale wspiera producentów, pełniących także rolę mentorów.

– Doceniam przede wszystkim atmosferę, która tu panuje. Stawiając swoje pierwsze kroki w branży eventowej, miałam nadzieję, że spotkam zespół, który gdy zajdzie potrzeba pokieruje mną, od którego będę czerpać wiedzę i inspirację – i właśnie to dostałam. Nie boję się pytać, nie boję się próbować, bo wiem, że podejmowane działania spotkają się ze wsparciem i zachęcaniem do dalszych prób. Tak doświadczony i otwarty team to ogromna motywacja do ciągłej nauki i rozwoju. Uważam, że jest to największa zaleta, na równi z atmosferą panującą w zespole – mówi Pola Gil, junior event managerka w endorfina events.

endorfina events razem z agencją digitalową WebTalk współtworzy niezależną grupę komunikacji.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl