Natalia Wenzławska szefową marketingu CBRE w Polsce

Natalia Wenzławska, szefowa marketingu CBRE w Polsce
Na zdjęciu: Natalia Wenzławska, szefowa marketingu CBRE w Polsce

Za marketing i komunikację w CBRE w Polsce odpowiada Natalia Wenzławska, która objęła stanowisko szefowej marketingu. Pokieruje kilkunastoosobowym zespołem, którego zadania będą skupiały się na realizacji całościowej strategii komunikacji firmy.

Natalia Wenzławska ma ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu i komunikacji, które zdobywała m.in. w Wittchen oraz BNP Paribas Real Estate. Do CBRE dołączyła w 2015 roku jako specjalista ds. marketingu i komunikacji. Następnie awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora ds. marketingu i komunikacji. Odpowiadała za współtworzenie strategii komunikacyjnej i marketingowej firmy, jednocześnie tworząc i realizując dwa strategiczne projekty wizerunkowe, czyli Office Superstar i IdeaLab Magazine by CBRE.

Na stanowisku szefowej marketingu Natalia, wspólnie z kilkunastoosobowym zespołem, będzie odpowiadała za tworzenie całościowej strategii komunikacyjnej firmy, na którą składają się: planowanie i egzekucja komunikacji linii biznesowych oraz sektorów, działania public relations, social media, komunikacja wewnętrzna i zarządzanie marką.

– CBRE to globalna firma o ugruntowanej pozycji i silnym, spójnym wizerunku. Zależy nam nie tylko na utrzymaniu tego stanu, ale również wzmocnieniu najważniejszych kanałów komunikacji. Wiemy, jak istotne jest to, żeby docierać z przekazem do klientów i zainteresowanych odbiorców. Cały czas eksplorujemy nowości, śledzimy trendy. Od wielu lat w tym zakresie wspiera nas Natalia Wenzławska, a od początku roku przejęła kierownictwo nad zespołem marketingowo-komunikacyjnym. Zdążyła udowodnić, że to był świetny wybór – mówi Daniel Bienias, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce.

Natalia Wenzławska studiowała socjologię na Akademii Leona Koźmińskiego oraz zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim. W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe z zarządzania w wirtualnym środowisku na Akademii Leona Koźmińskiego.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl