Monika Halkiewicz w L’Oreal Polska

Monika Halkiewicz, executive assistant to country general manager, L’Oreal Polska
Na zdjęciu: Monika Halkiewicz, executive assistant to country general manager, L’Oreal Polska

Monika Halkiewicz dołączyła do zespołu L’Oreal Polska, gdzie jako executive assistant to country general manager, odpowiada m.in. za organizacje spotkań i podróży biznesowych.

Do obowiązków Moniki Halkiewicz należy obecnie organizacja imprez oraz eventów firmowych (np. takich jak Citizen Day), wyjazdów integracyjnych zarządu. Są to także wsparcie oraz zarządzanie kalendarzem prezesa zarządu oraz dyrektora HR L’Oreal na Polskę i kraje bałtyckie – organizacja ich wyjazdów biznesowych, spotkań zarządu.

Monika Halkiewicz z branżą eventową związana jest od wielu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w dużych firmach i korporacjach – jak Instytut Lotnictwa, Avon, Costa Coffee) – na stanowiskach asystenckich, które połączone były zawsze mocno z organizacją spotkań i imprez firmowych. Przez niecałe trzy lata związana była z agencją PR 24/7Communication, ale postanowiła wrócić do dużej korporacji oraz branży beauty.

Monika Halkiewicz jest absolwentką filologii angielskiej. Jej pasją jest kuchnia, gotowanie oraz poznawanie nowych smaków. – Dlatego tak przyjemną częścią mojej pracy jest np. organizacja kolacji gdzie mogę poznawać ciekawe miejsca – przyznaje. Wolne chwile lubi też spędzać na rowerze – z rowerem zwiedziła już sporo ciekawych miejsc nie tylko w Polsce, ale również we Włoszech czy Szwecji. Wypady rowerowe zamienia czasem na żagle.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl