Krzysztof Celuch w „Hall of Leaders”, nagrodzony przez Events Industry Council

Dr hab. Krzysztof Celuch - członek „Hall of Leaders” Events Industry Council
Na zdjęciu: Dr hab. Krzysztof Celuch - członek „Hall of Leaders” Events Industry Council

Dr hab. Krzysztof Celuch, profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, prezes Celuch Consulting, przewodniczący jury MP Power Awards® został wyróżniony najbardziej prestiżową międzynarodową nagrodą przemysłu spotkań, przyznawaną przez Events Industry Council (EIC). Trafił do „Hall of Leaders”.

Nagroda „Hall of Leaders” to najważniejsze wyróżnienie w branży spotkań, można je porównać do Oscara za całokształt twórczości w świecie filmu. Events Industry Council wyróżnia w „Hall of Leaders” wybitnych liderów, którzy ukształtowali branżę spotkań i wydarzeń. Cechą wyróżniającą nagrodzonych jest to, że bez ich wkładu i zaangażowana branża nie byłaby w tym miejscu, w którym jest dzisiaj. Do „Hall of Leaders” trafiają pionierzy, których wkład przyczynił się do ukształtowania przemysłu spotkań i wydarzeń i których praca nadal go rozwija, liderzy, których praca i postawa wpływają na całą branżę, mają wybitne osiągnięcia o znaczącej wartości w kontekście rozwoju branży, są zaangażowani w działania charytatywne, społeczne, na rzecz dobra innych.
Events Industry Council prowadzi program „Hall of Leaders” od 1985 roku. Po raz pierwszy w historii nagrody trafi ona do reprezentanta polskiej branży spotkań. Kandydatów do nagrody zgłaszają przedstawiciele organizacji branżowych, prezentując ich dokonania oraz rekomendacje środowiska.

– Spotkania, niezależnie czy patrzę na nie z perspektywy praktyka, czy akademika są dla mnie zawsze zbudowane na dwóch podstawach: wiedzy i kreatywności. Bardzo wierzę właśnie w te dwa czynniki, staram się je rozwijać i motywować do ich rozwoju. Nie byłoby jednak spotkań bez ludzi. Każdy projekt, w który byłem zaangażowany lub który wspierałem, to zespoły kreatywnych, pracowitych pasjonatów – mówi Krzysztof Celuch, laureat „Hall of Leaders” 2022. – Samo wyróżnienie to jakby wkroczenie do zupełnie nowego świata. Jako profesor akademicki i przedsiębiorca zaangażowany w rozwój spotkań doceniam fakt, iż po raz pierwszy w prawie 40-letniej historii programu został wyróżniony Polak. Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję przez ostatnie 20 lat zrealizować liczne projekty, na czele z osobami zrzeszonymi pod szyldem Meeting Professionals International. Na pewno to wyróżnienie zmotywuje mnie na kolejne lata – podsumowuje.

Oprócz Krzysztofa Celucha do „Hall of Leaders” zostaną w tym roku wprowadzeni Larry Alexander (emerytowany prezes i CEO, Detroit Metro Convention & Visitors Bureau), Sandy Biback (założycielka Meeting Professionals Against Human Trafficking), Noor Ahmad Hamid (COO Malaysia Convention & Exhibition Bureau), Bob McClintock (executive vice president, ASM Global) oraz Butch Spyridon (prezes Nashville Convention & Visitors Corp.). Dołączą oni do 143 najbardziej znaczących postaci w światowej historii przemysłu spotkań i wydarzeń.
W ramach Global Awards zostaną też przyznane nagrody w kategoriach: Social Impact, Adaptation and Innovation, Pacesetter Award.
Oficjalnie nowi członkowie „Hall of Leaders” zostaną uhonorowani podczas Global Awards Celebration, która odbędzie się w Aria Resort & Casino w Las Vegas, 10 października.

– Jakość zgłoszeń za rok 2022 była niewiarygodnie wysoka. To była dla mnie osobiście ogromna przyjemność zapoznawać się ze zgłoszeniami, prezentującymi ludzi z wielkim talentem i pasją do naszej branży. Ogromne gratulacje dla wszystkich zdobywców nagród i osób wprowadzanych do „Hall of Leaders” za ich osiągnięcia. Nie mogę się doczekać, aby wspólnie świętować i uhonorować wszystkich podczas Global Recognition Awards w październiku – mówi Cathy Breden, prezes Events Industry Council. Amy Calvert, dyrektor generalna EIC, dodaje: – W tym roku otrzymaliśmy fantastyczną liczbę nominacji do Global Awards, wszystkie pokazują niezwykłe osiągnięcia i działania na rzecz naszej branży. Nagradzanie przywództwa i innowacji w naszym sektorze to zarówno dla mnie, jaki EIC jeden z punktów kulminacyjnych każdego roku.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl