Jolanta Gawryś w Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju

Jolanta Gawryś, dyrektor sprzedaży i marketingu Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju
Na zdjęciu: Jolanta Gawryś, dyrektor sprzedaży i marketingu Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju

Jolanta Gawryś, związana ostatnio z Grupą Thermaleo, została dyrektor sprzedaży i marketingu pięciogwiazdkowego Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju. Otwarty w maju obiekt posiada 251 pokojów i zaplecze konferencyjne z największą salą o powierzchni 420 mkw.

Do obowiązków Jolanty Gawryś należy dbanie o spójną politykę cenową hotelu, budowanie zespołu sprzedażowo marketingowego, wprowadzanie kompletnej i spójnej strategii marketingowej. Po etapie preopeningu będzie prowadzić działania nastawione na promocję i budowanie marki Belmonte, otwarcie obiektu na rynek MICE, oraz przygotowanie hotelu do dużych realizacji eventowych. Wśród planów ma także wejście w nowe segmenty odbiorców.

Jolanta Gawryś swoją 10-letnią karierę w hotelarstwie rozpoczęła na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i marketingu w czterogwiazdkowym Hotelu Prezydent w Krynicy-Zdroju, do której teraz powraca. Następnie objęła stanowisko kierownika sprzedaży i marketingu pięciogwiazdkowego Hotelu Heron, gdzie budowała zespół sprzedaży, kierowała nim podczas preopeningu obiektu i wdrażała strategię marketingową wraz z wejściem marki na rynek. Kolejny etapem jej kariery była Grupa Thermaleo i stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu, na którym odpowiadała m.in. za rebranding marek, działania sprzedażowe skierowane do klienta indywidualnego i rynku MICE, w restauracjach, obiektach hotelowych jak pięciogwiazdkowy Modrzewie Park Hotel, i eventowych, jak Centrum Kongresowe Szczawnica – Dworek Gościnny, grupy na terenie Szczawnicy. Odpowiadała również za budowanie wizerunku i działania na etapie preopeningu nowego obiektu Grupy Thermaleo – Pieniny Grand.

Jolanta Gawryś jest absolwentką Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, magistrem zarządzania ze specjalizacją PR i komunikacja społeczna. Jej pasja to aktywne doświadczanie uroków południowej Polski – górskie spacery, pływanie SUPem, jazda na nartach – wszystko to, co można zrobić w Krynicy-Zdroju i jej okolicach.

Zobacz Hotel Belmonte Krynica-Zdrój w Wyszukiwarce obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl