Magdalena Młynarczyk nową director of sales and marketing sieci Leonardo Hotels w Polsce

Magdalena Młynarczyk, director of sales and marketing, Leonardo Hotels w Polsce
Na zdjęciu: Magdalena Młynarczyk, director of sales and marketing, Leonardo Hotels w Polsce

Leonardo Hotels, która na polskim rynku posiada obecnie cztery hotele, wzmacnia swój dział sprzedaży. Od października tego roku do struktury sieci dołącza Magdalena Młynarczyk jako director of sales and marketing.

Magdalena Młynarczyk, która od 10 października tego roku zajmuje stanowisko Poland director of sales and marketing w sieci Leonardo Hotels, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie.
Do niedawna na podobnym stanowisku współpracowała z Radisson Hotel Group. W krakowskich hotelach należących do tej sieci rozpoczynała swoją karierę w 2002 roku. Przechodząc wszystkie jej szczeble, poznała od podstaw specyfikę pracy w działach operacyjnych i w dziale sprzedaży. Od 2014 roku jako sales marketing director była tu odpowiedzialna za cały zespół sprzedażowy, realizację strategii i utrzymywanie efektywnych relacji z kluczowymi klientami i interesariuszami.

W Leonardo Hotels Magdalena Młynarczyk będzie odpowiedzialna między innymi za rozbudowę struktur działu sprzedaży, efektywne relacje z klientami biznesowymi oraz wzrost wyników sprzedażowych Leonardo Hotels. Będzie pod tym względem zarządzała pracą obecnych na polskim rynku hoteli należących do Leonardo Hotels – NYX Hotel Warsaw, Leonardo Royal Warsaw oraz dwóch działających w Krakowie obiektów Leonardo Boutique. Ze względu na plany inwestycyjne sieci, będzie również tworzyła struktury sprzedaży kolejnych otwierających się w Polsce hoteli.

Magdalena Młynarczyk od kilku lat aktywnie uczestniczy w rozwijającej się inicjatywie Krakow Network. Dodatkowo w minionym roku dołączyła do komitetu organizacyjnego 61. Kongresu Stowarzyszenia ICCA, który w tym roku odbędzie się w listopadzie w Małopolsce.

Pełna pasji do hotelarstwa i energii do działania. Prywatnie spełnia się jako mama, surferka i podróżniczka.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl