Michał Elster zarządza sprzedażą i marketingiem krakowskich hoteli Radisson

Michał Elster, cluster director of sales & marketing: Radisson Blu Hotel Kraków, Park Inn by Radisson Krakow
Na zdjęciu: Michał Elster, cluster director of sales & marketing: Radisson Blu Hotel Kraków, Park Inn by Radisson Krakow

Od października Michał Elster pełni funkcję cluster director of sales & marketing i odpowiada za krakowskie hotele Radisson Blu oraz Park Inn by Radisson. Ostatnio był dyrektorem Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem.
 
Na nowym stanowisku w Radisson Hotel Group Michał Elster odpowiada za zarządzanie zespołem aktywnych sprzedawców oraz koordynatorów meetings & events obsługujących dwa krakowskie obiekty, tworzenie i realizację polityki sprzedażowej i promocyjnej hoteli, szczególnie w segmentach korporacyjnym, a także MICE ze szczególnym naciskiem na kongresy oraz duże eventy. Do zadań nowego dyrektora należy także budowanie pozytywnego wizerunku hoteli sieci Radisson wśród partnerów biznesowych zarówno w branży turystycznej, jak i w sektorze B2C.  

Zapytany o plany i wezwania związane z nową funkcją Michał Elster podkreśla: – Zdecydowanie planem jest to, aby hotele w jak największym stopniu wróciły do dynamiki biznesowej sprzed 2020 roku poprzez wykorzystanie nowych szans, jakie daje rozwijający się w wielu obszarach rynek krakowski. Widzę na to ogromne szanse, biorąc pod uwagę, że mam fantastyczny zespół. Dużym wyzwaniem będzie nadal istniejąca niepewność, gdyż z jednej strony rok 2023 wygląda bardzo obiecująco pod względem eventowym, szczególnie w okresie European Olimpic Games, a z drugiej będzie czasem wyzwania dla całej naszej branży, biorąc pod uwagę sytuację geopolityczną i ogromną presję inflacyjną.

Michał Elster jest hotelarzem od niemalże 18 lat. Większość tego czasu związany był z Krakowem. Zaczynał w Vienna International, gdzie przeszedł ścieżkę od recepcjonisty do key account managera. Od 2011 roku z niewielką przerwą związany jest z Radisson Hotel Group. Pracę w tej sieci rozpoczynał od stanowiska sales managera, następnie pracował jako zastępca dyrektora sprzedaży. Ostatnie 3,5 roku zajmował stanowisko dyrektora sprzedaży w Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem.

Zainteresowania Michała Elstera są mocno związane z turystyką i podróżami, szczególnie lubi trekking pieszy i rowerowy w Beskidach. Z zamiłowaniem śledzi także ciekawostki bushcraftowe.

Zobacz Radisson Blu Hotel Kraków w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>
Zobacz Park Inn by Radisson Krakow w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Radisson Blu Hotel Kraków jest pięciogwiazdkowym hotelem, który posiada 196 pokojów oraz osiem sal konferencyjnych, które mogą pomieścić do 150 gości. Obiekt znajduje się w samym sercu miasta w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji turystycznych. Park Inn by Radisson Kraków natomiast jest położony niedaleko Centrum Kongresowego ICE Kraków. Hotel oferuje zakwaterowanie w 152 nowo wyremontowanych pokojach i apartamentach, posiada również pięć sal konferencyjnych z dostępem do strefy z panoramicznym widokiem na Kraków, w której można organizować wydarzenia dla 500 osób.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl