Andreea Cheratoiu nową dyrektor generalną hoteli Radisson w Krakowie

Andreea Cheratoiu, dyrektor generalna hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie
Na zdjęciu: Andreea Cheratoiu, dyrektor generalna hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie

Stanowisko dyrektora generalnego hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie objęła Andreea Cheratoiu, od 15 lat związana z Grupą Hotelową Radisson.

Andreea Cheratoiu posiada 20-letnie doświadczenie pracy w branży hotelarskiej. Do Grupy Hotelowej Radisson dołączyła w 2007 roku jako kierownik recepcji Radisson Blu w Bukareszcie. Pięć lat później awansowała na stanowisko dyrektora operacyjnego obiektu. Z posadą dyrektora generalnego pierwszy raz zmierzyła się w 2014 r. w hotelu Park Inn by Radisson w Jekaterynburgu. Od 2017 r. natomiast była odpowiedzialna za działalność trzech hoteli grupy w Rydze. Trzy lata temu Andreea Cheratoiu trafiła do Polski, aby zarządzać warszawskim Radisson Blu Sobieski. Teraz przyszedł czas na Kraków.

– Kraków to moje ulubione miejsce w Polsce. Jestem bardzo szczęśliwa oraz zaszczycona, że mogę zarządzać dwoma hotelami Grupy Hotelowej Radisson w tym mieście. Chcę jeszcze bardziej poznać miasto, aby w pełni połączyć się z lokalną społecznością i zrozumieć potrzeby gości hotelowych – powiedziała Andreea Cheratoiu, dyrektor generalna Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie.
 
Andreea Cheratoiu pochodzi z Rumunii, jest absolwentką administracji w biznesie oraz zarządzania w turystyce i hotelarstwie na Academy of Economy Studies oraz Romanian-American University w Bukareszcie. W wolnym czasie uwielbia gotować i czytać oraz jeździć na nartach lub rowerze.

Zobacz Radisson Blu Hotel Kraków w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>
Zobacz Park Inn by Radisson Krakow w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Radisson Blu Hotel Kraków jest pięciogwiazdkowym hotelem, który posiada 196 pokojów oraz osiem sal konferencyjnych, które mogą pomieścić do 150 gości. Obiekt znajduje się w samym sercu miasta w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji turystycznych. Park Inn by Radisson Kraków natomiast jest położony niedaleko Centrum Kongresowego ICE Kraków. Hotel oferuje zakwaterowanie w 152 nowo wyremontowanych pokojach i apartamentach, posiada również pięć sal konferencyjnych z dostępem do strefy z panoramicznym widokiem na Kraków, w której można organizować wydarzenia dla 500 osób.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl