Artur Roguski dołącza do zespołu Social Media & Influencer Marketing w Focus Nation

Artur Roguski, social media manager, Focus Nation
Na zdjęciu: Artur Roguski, social media manager, Focus Nation

Do agencji marketingu zintegrowanego Focus Nation dołącza Artur Roguski na stanowisko senior social media manager. Będzie odpowiadał za rozwój obszaru mediów społecznościowych i influence marketingu w Focus Nation oraz budowanie pozytywnych relacji z obecnymi, jak również nowymi klientami agencji.

Focus Nation rozwija obszar digital i performance marketing. Dołączenie Artura Roguskiego jest wzmocnieniem kompetencji i możliwości zespołu w obszarze social media. Focus Nation, razem z agencją Imagine Nation (event & field marketing) oraz Moonsteps (software solutions team) należy do IF Nation Group.

Artur Roguski jest związany z branżą digitalową i mediową od 12 lat. Pracował między innymi w Ogilvy, RASP, magazynie Brief, Dfusion Communication czy agencji Huta 19. Współpracował z takimi markami jak Żubr, Cisco, Whirlpool, IBM, Cropp. Autor książki „Zrozumieć social media”. Prowadzi bloga poświęconego zagadnieniom mediów społecznościowych whysosocial.pl. Autor kilkudziesięciu publikacji w prasie i mediach branżowych. Magister psychologii o specjalizacji media i reklama. Prowadził zajęcia z zakresu komunikacji oraz strategii digitalowej i content marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania, SGH czy Politechnice Białostockiej.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl