Zmiany w zespole Festiwalu Mastercard Off Camera

Michał Zalewski, rzecznik i PR manager Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera, i Grzegorz Stępniak, dyrektor artystyczny festiwalu
Na zdjęciu: Michał Zalewski, rzecznik i PR manager Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera, i Grzegorz Stępniak, dyrektor artystyczny festiwalu

Grzegorz Stępniak, dotychczasowy dyrektor programowy Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera od października pełni funkcję dyrektora artystycznego, a funkcję rzecznika i PR managera festiwalu objął Michał Zalewski.
 
Zmiany związane są z realizacją wizji rozwoju marki Mastercard Off Camera. Organiztorem festiwalu jest Fundacja Off Camera.
Od października 2022 roku za całokształt artystycznego wydźwięku Festiwalu zarówno w aspekcie prezentowanych filmów, jak i wszelkich wydarzeń towarzyszących oraz sekcji specjalnych, odpowiada jako dyrektor artystyczny Grzegorz Stępniak.

W roli rzecznika oraz PR managera do zespołu dołączył Michał Zalewski, ekspert w zakresie zarządzania informacją, media i public relations oraz komunikacji kryzysowej. Pokieruje zespołem odpowiedzialnym za promocję festiwalu oraz redakcję treści. Do jego obowiązków będzie należała współpraca z dziennikarzami i mediami zarówno w czasie trwania wydarzenia, jak i budowanie rozpoznawalności marki Mastercard Off Camera w mediach tradycyjnych, cyfrowych i społecznościowych w okresie pozafestiwalowym.
 
To kolejne zmiany w zespole Mastercard Off Camera. Na początku tego roku do zespołu dołączyła ekspertka branży filmowej i kreatywnej, Magdalena Sroka, która pełni funkcję dyrektorki kreatywnej, a producentką festiwalu od początku 2022 roku jest Anna Kenig, która wcześniej pełniła funkcję head of festival organization.
 
Grzegorz Stępniak – doktor nauk humanistycznych, autor książki „Sztuka życia inaczej” – poświęconej queerowym implikacjom dzieciństwa, dorosłości i starości w amerykańskim performansie i kinie niezależnym. Ukończył Wiedzę o Teatrze i Dramatologię UJ oraz dramaturgię w Instytucie Teatralnym. Studiował na Uniwersytecie w Pittsburghu, w School of Theatre, Film and Television na UCLA w Los Angeles oraz na University of Southern California. Trzykrotny stypendysta japońskiej Fundacji SYLFF i Ministra Szkolnictwa Wyższego. Opublikował kilkadziesiąt tekstów, m.in. w: „Kinie”, „Dialogu”, „Notatniku Teatralnym”, „Didaskaliach”, „Opcjach”, „Fragile”, „Dwutygodniku”, „Ha!Arcie”.Tłumaczy także filmy i teksty naukowe. Bywa również dramatopisarzem, dramaturgiem i aktorem. 

Michał Zalewski – ekspert w zakresie komunikacji oraz zarządzania informacją. Właściciel marki Dobrze Powiedziane. Organizuje warsztaty z wystąpień publicznych, public i media relations, budowania marki osobistej oraz zarządzania kryzysami. Był gospodarzem blisko tysiąca wydarzeń. Obecnie również head of content & public relations RMF Classic+. Wieloletni rzecznik i członek dyrekcji KBF.
Jako członek zespołu Departamentu Marketingu KBF nagrodzony Grand Prix V edycji konkursu Dyrektor Marketingu Roku. Laureat 2. miejsca w konkursie PRotony (Debiut w PR) oraz Złote Spinacze w kat. PR miejsca, miasta, regionu. Otrzymał nominację do tytułu Młody Wilk – Odkrycie roku w konkursie Dyrektor Marketingu.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl