Beata Dębska dyrektorem sprzedaży i marketingu Vienna House by Wyndham w Krakowie

Beata Dębska, dyrektor sprzedaży i marketingu Vienna House by Wyndham w Krakowie
Na zdjęciu: Beata Dębska, dyrektor sprzedaży i marketingu Vienna House by Wyndham w Krakowie

Do zespołu Vienna House by Wyndham dołączyła Beata Dębska, która od początku października odpowiada za sprzedaż i marketing krakowskich hoteli Vienna House by Wyndham Andel’s Cracow oraz Vienna House Easy by Wyndham Cracow.
 
Do podstawowych obowiązków Beaty Dębskiej na nowo utworzonym stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu należą m.in. rozwój biznesu, poszerzenie portfolio klientów korporacyjnych, relacje z kluczowymi partnerami oraz nadzór nad działem spotkań i konferencji. We współpracy z regionalnymi i globalnymi strukturami będzie dbać o działania z zakresu komunikacji i marketingu krakowskich hoteli oraz o wdrożenie procedur związanych z dołączeniem marki Vienna House do Wyndham Hotels & Resorts.
 
– Cieszę się, że dołączam do Vienna House w momencie połączenia z amerykańską siecią Wyndham. Ta współpraca zaowocuje z pewnością wieloma nowymi możliwościami dla polskich hoteli, a jednocześnie pozwoli na eksplorację nowych rynków. Proces integracji będzie stanowić duże wyzwanie, ale jestem przekonana, że zamieni się w sukces biznesowy – przyznaje Beata Dębska.
 
Beata Dębska związana jest z branżą hotelarską od piętnastu lat, kiedy to rozpoczęła pracę na stanowisku recepcjonistki w Novotel Szczecin Centrum. Szybko została kierownikiem recepcji, a po pięciu latach przeszła do działu sprzedaży hotelu. Po kolejnych pięciu latach została kierownikiem sprzedaży hoteli Novotel i Ibis Szczecin Centrum. Trzy lata temu przeprowadziła się do Krakowa, gdzie wzmocniła dział sprzedaży hoteli DoubleTree by Hilton Kraków oraz Hampton by Hilton Kraków jako zastępca dyrektora sprzedaży. Teraz objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w Vienna House by Wyndham w Krakowie.
 
Vienna House by Wyndham Andel’s Cracow oferuje 159 pokojów i apartamentów, coworkingowe, restauracją Mavericks Cracow, Bar, pięć sal konferencyjnych dla 310 osób i foyer. W hotelu znajduje się kilkadziesiąt dzieł sztuki współczesnej, strefa relaksu z fitness i sauną.
 
Vienna House by Wyndham Easy Cracow oferuje 220 pokojów, sześć sal konferencyjnych dla 285 osób, restaurację, bar z letnim tarasem oraz parking.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl