Łukasz Bartnicki dyrektorem operacyjnym Royal Catering

Łukasz Bartnicki, dyrektor operacyjny Royal Catering
Na zdjęciu: Łukasz Bartnicki, dyrektor operacyjny Royal Catering

Do zespołu Royal Catering dołączył Łukasz Bartnicki na stanowisku dyrektora operacyjnego. Z branżą HORECA związany jest od kilkunastu lat. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. sprzedaży i eventów w Agencji Catringowej Party.
 
Łukasz Bartnicki jako dyrektor operacyjny Royal Catering będzie podlegał bezpośrednio pod prezesa i założyciela firmy Bartosza Siekierkę. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał za opracowania strategicznych celów operacyjnych oraz planów krótko- i długoterminowych we współpracy z wyższym kierownictwem w firmie. Do jego obowiązków należeć będą m.in. monitorowanie działań i wydajności firmy, kontrolowanie sytuacji personelu, choć, jak mówi, to tylko niektóre z wielu zadań, z którymi będzie się mierzył. – Istotną rolę odegra więc moja wielozadaniowość, umiejętności przywódcze i doskonała organizacja pracy – przyznaje.
 
– Zadanie, od którego rozpoczynam moją pracę, to wewnętrzna obserwacja funkcjonowania każdego z działów. Zanim podejmę dalsze działania, muszę poznać funkcjonowanie firmy od wewnątrz z perspektywy właściciela, pracownika oraz klienta, który zamawia u nas usługę. W każdym nowym miejscu można poprawić mnóstwo rzeczy, ale można także popsuć coś, co świetnie funkcjonuje. Dlatego bardzo ważna jest obserwacja ludzi i indywidualne rozmowy z pracownikami – tłumaczy Łukasz Bartnicki. Kolejnym zadaniem, jakie stoi przed nowym dyrektorem operacyjnym, będzie wprowadzenie i przestrzeganie standaryzacji, z naciskiem na komunikację i kontroling wewnętrzny. –Royal Catering jest bez dwóch zdań najprężniej działającą firmą cateringową w Polsce, a ze mną u sterów czeka ją dalszy rozwój. Ludzie z branży HORECA, którzy mnie znają, doskonale wiedzą, w jaki sposób buduję relacje, tworzę nowe możliwości i realizuję nietuzinkowe pomysły – wszystkie nasze plany i marzenia znajdują się w zasięgu ręki, tylko trzeba umieć to wszystko zrealizować, a z odpowiednim zespołem ludzi i przepływem informacji, nie ma rzeczy niemożliwych – zapewnia dyrektor operacyjny Royal Catering.
 
Łukasz Bartnicki doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Agencji Cateringowej Party (pełnił funkcję dyrektora ds. sprzedaży i eventów), Art`I mpression Catering (dyrektor zarządzający), Cava Day & Night (dyrektor generalny), Holiday Inn Warszawa Józefów (food & beverage manager), Luxury Collection Bristol Hotel (kierownik zm. Działu Bankietów i Konferencji) czy InterContinental Hotels Group (kierownik zm. w Restauracji Downtown). Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, kierunku management information systems.
 
W wolnych chwilach gra w piłkę nożną z synami. Pasjonują go skoki spadochronowe i wspinaczka górska. Jak podkreśla, to jego ulubione formy relaksu, które utrzymują odpowiedni poziom adrenaliny. Wolny czas uwielbia spędzać także z rodziną na łonie natury, pośród gór, jezior, lasów i wszędzie tam, gdzie panuje cisza i spokój. – Uwielbiam poznawać nasz piękny kraj. Polska ma w sobie tyle wspaniałych, wręcz cudownych miejsc do odwiedzenia, że obecnie nie myślę o zagranicznych podróżach. Mój kalendarz podróżniczy na najbliższe 3 – 4 lata to odkrywanie kolejnych magicznych zakątków Polski – podsumowuje.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl