Zespół Talent & Culture w Sofitel Warsaw Victoria

Zespół Talent & Culture w Sofitel Warsaw Victoria: Marta Nozderka i Małgorzata Podbielska
Na zdjęciu: Zespół Talent & Culture w Sofitel Warsaw Victoria: Marta Nozderka i Małgorzata Podbielska

Działalność rozpoczął zespół Talent & Culture w Sofitel Warsaw Victoria. Tworzą go Małgorzata Podbielska, kierownik zarządzania talentami i kulturą organizacyjną, oraz Marta Nozderka, kierownik szkoleń i rozwoju.
 
Głównymi obszarami działań Departamentu Talent & Culture będzie wzmacnianie zaangażowania poprzez tworzenie przyjaznego środowiska pracy opartego o otwartą komunikację, zaufanie, szacunek, innowacje, przy jednoczesnej dbałości o jak najlepsze doświadczenia gości.. 
 
– Dotychczas w hotelu nie funkcjonowało wsparcie Talent&Culture w takim wymiarze. Powołujemy dwie utalentowane osoby, by Sofitel Warsaw Victoria stał się hotelem pierwszego wyboru dla największych talentów w branży, a atmosfera, którą pomogą utworzyć pozwalała na zrównoważoną realizację aspiracji właściciela oraz postawionych przed nami celów biznesowych. Liczę, że nowa organizacja pomoże umocnić dumę z przynależności do Sofitel Warsaw Victoria oraz wprowadzić naszą gościnność na kolejny poziom doskonałości. Bardzo się cieszę na tę współpracę – skomentowała Aneta Lewandowska, dyrektor generalna Sofitel Warsaw Victoria.
 
Dział T&C tworzą Małgorzata Podbielska, kierownik zarządzania talentami i kulturą organizacyjną, oraz Marta Nozderka, która objęła stanowisko kierownika Szkoleń i Rozwoju.
 
Małgorzata Podbielska ukończyła studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Project Managementu. Od 8 lat związana jest z Sofitel Warsaw Victoria, gdzie przeszła przez wszystkie szczeble kariery począwszy od gastronomii, administracji, docierając do pełnienia funkcji T&C managera. Hotelarstwo traktuje po pierwsze jako pasję, po drugie jako zawód i plan na życie. Wolny czas spędza, podróżując, czytając książki oraz robiąc zdjęcia. Mówi, że: – W hotelarstwie jest coś magicznego, coś czego nie czuje się, przechodząc przez próg 15-piętrowego biurowca. W hotelowym powietrzu unosi się gościnność i życzliwość. Ta branża zawiera w sobie wszystko, co cenię w życiu, co cenię w pracy: szacunek, pasję, pokorę, kreatywność, przekraczanie swoich granic, wdzięczność, kontakt z drugim człowiekiem i empatię. Czy jest inny zawód, który łączy w sobie tak wiele?”
 
Marta Nozderka z wykształcenia jest socjologiem i psychologiem z doświadczeniem trenerskim. Przez wiele lat pracowała jako trener w firmie szkoleniowej a następnie jako specjalista HR w branży IT. Nim dołączyła do zespołu Sofitel Warsaw Victoria pracowała przez cztery lata jako specjalista HR w Hilton Warsaw City, zajmując się tam sprawami kadrowymi oraz rekrutacją. Sama o sobie mówi, że ma osobowość usługową i żałuje, że do branży trafiła tak późno. W czasie wolnym uwielbia podróże, te mniejsze i większe. Uwielbia gotować, karmić i gościć bliskich i przyjaciół.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl