Nowe dyrektorki w PHH

od lewej: Magdalena Jóźwiak, dyrektor Moxy Poznań Airport, i Daria Tyszczuk, dyrektor Golden Tulip Międzyzdroje Residence (od 1 lutego 2023 r.)
Na zdjęciu: od lewej: Magdalena Jóźwiak, dyrektor Moxy Poznań Airport, i Daria Tyszczuk, dyrektor Golden Tulip Międzyzdroje Residence (od 1 lutego 2023 r.)

Magdalena Jóźwiak, dotychczasowa dyrektor Hotelu Ikar w Poznaniu, objęła stery w Moxy Poznań Airport. Z kolei od 1 lutego dyrektorem Golden Tulip Międzyzdroje zostanie Daria Tyszczuk, dotychczas dyrektor hotelu Rycerski w Szczecinie.
 
– Po raz kolejny mamy przyjemność naszym doświadczonym koleżankom zaproponować awans i realny wpływ na dalszy rozwój naszej grupy. Tak wysokiej klasy hotelarze z ogromnym doświadczeniem zagwarantują naszym obiektom utrzymanie wysokiego standardu i zadbają o komfort naszych gości – mówi Jacek Szymanowicz, dyrektor operacyjny w Polskim Holdingu Hotelowym.
 
Magdalena Jóźwiak to absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Z hotelarstwem związana od 2002 roku, kiedy to rozpoczęła pracę w hotelu Ikar w Poznaniu. W Ikarze z powodzeniem awansowała, przechodząc poszczególne szczeble rozwoju. Zaczynała od stanowiska recepcjonistki, następnie została kierownikiem recepcji, aż do objęcia funkcji dyrektora hotelu, którą pełniła nieprzerwanie od 2008 roku do końca 2022 r. Pod jej kierownictwem Hotel Ikar w ostatnich latach pełnił funkcję izolatorium dla chorych na Covid-19, a następnie schronienie dla uchodźców początkowo z Afganistanu, a przez ostatni rok dla obywateli Ukrainy. Obecnie w hotelu prowadzone są prace modernizacyjne, w celu dostosowania go do marki Four Points by Sheraton. Magdalena Jóźwiak od stycznia jest dyrektorem Moxy Poznań Airport, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie hali odlotów Portu Lotniczego Poznań-Ławica. To hotel lifestylowej marki Moxy, należącej do międzynarodowej sieci Marriott International.
 
Daria Tyszczuk jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Turystyka. W branży hotelarskiej pracuje od 10 lat. Od 2019 r. związała się ze spółką PHH Hotele, gdzie objęła stanowisko dyrektora hotelu Rycerski w Szczecinie. Wraz z początkiem lutego stanie na czele Golden Tulip Miedzyzdroje Residence – obiektu marki Golden Tulip, należącej do międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl