Maria Kordalewska w Focus Nation

Maria Kordalewska,  business relation manager, Focus Nation
Na zdjęciu: Maria Kordalewska, business relation manager, Focus Nation

Od stycznia Maria Kordalewska, jako business relation manager odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów biznesowych agencji Focus Nation i budowanie relacji z rynkiem.
 
Maria Kordalewska posiada 10-letnie doświadczenie agencyjne (UTE Group, InDreams, OBP), pracowała także w mediach (tv, agencje prasowe, dziennikarstwo podróżnicze). Przez wiele lat zajmowała się organizacją wyjazdów typu incentive, także eventami, wsparciem sprzedaży, programami motywacyjnymi dla pracowników oraz sprzedażą (new business). Od 2020 roku prowadzi projekty i koordynuje procesy w Biurze Rzecznika Finansowego.
 
– Zdolności organizacyjne i komunikacyjne Marii mogłem poznać przy akcji pomocowej dla uchodźców z Ukrainy na początku wojny. Maria stworzyła od zera punkt pomocowy na warszawskim Torwarze, który koordynowała przez cały okres jego funkcjonowania. Zarządzała także pomocą w budynku Ilmet przy rondzie ONZ i założyła Stowarzyszenie Tor Warszawskiej Pomocy. Koordynowała pracę wolontariuszy, a także pomoc humanitarną, organizując zbiórki darów do punktów w Polsce i na Ukrainie. Udało nam się razem zrobić dużo, pomagając tysiącom ludzi. Cieszę się, że Maria dołącza do naszego zespołu – mówi Rafał Kupidura, CEO IF Nation Group
Maria Kordalewska jest absolwentką dziennikarstwa, doktorem nauk o mediach i komunikacji społecznej (Uniwersytet Warszawski).

Focus Nation, razem z agencją Imagine Nation (event & field marketing) oraz Moonsteps (software solutions team) należy do IF Nation Group.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl