Osoba odpowiedzialna za ESG w zespole IBB Hotel Collection

Anuschka von der Heyden, head of sustainability, IBB Hotel Collection
Na zdjęciu: Anuschka von der Heyden, head of sustainability, IBB Hotel Collection

Firma Von der Heyden Group, do której należy sieć IBB Hotel Collection, ogłosiła powołanie Anuschki von der Heyden na stanowisko head of sustainability. To nowo utworzone stanowisko jest związane ze zobowiązaniami Grupy w zakresie zmian klimatu i ESG.
 
Anuschka von der Heyden będzie odpowiadała za realizację strategii ESG Grupy oraz włączenie zasad zrównoważonego rozwoju do wszystkich jej działań.
 – Od dłuższego czasu szukałam roli, która bezpośrednio angażowałaby mnie w pozytywne zmiany. Moim celem jest tworzenie i realizacja strategii, które pomogą Grupie stać się bardziej zrównoważonym zarówno na poziomie środowiskowym, jak i społecznym. Nasza przyszłość zależy od wrażliwych ekosystemów i to na nas spoczywa odpowiedzialność za skutki naszych działań. Jest to szczególnie istotne w przypadku naszej rozwijającej się działalności w branży turystycznej i branży doświadczeń. Naszą wizją jest tworzenie wartości i zachowanie ich dla przyszłych pokoleń – mówi Anuschka von der Heyden.
Anuschka von der Heyden ukończyła z wyróżnieniem University of Arts w Londynie. Dołącza do Grupy po pięcioletniej pracy w dziale marketingu i PR w Londynie, gdzie odpowiadała za markami gospodarstwa domowego i międzynarodowe koncerny giełdowe.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl