Marcin Sadło w Holiday Inn Warsaw City Centre

Marcin Sadło, dyrektor sprzedaży, Holiday Inn Warsaw City Centre
Na zdjęciu: Marcin Sadło, dyrektor sprzedaży, Holiday Inn Warsaw City Centre

Związany z branżą hotelarską od ponad 15 lat Marcin Sadło objął stanowisko dyrektora sprzedaży w hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre, należącym do sieci IHG Hotels & Resorts. Ostatnio pełnił tę samą funkcje sieci Leonardo Hotels w Polsce.
 
W Holiday Inn Warsaw City Centre Marcin Sadło będzie odpowiadał za zarządzanie wszystkimi pionami sprzedaży oraz tworzenie i realizację strategii biznesowej hotelu.

Pracę w branży rozpoczął w 2007 roku, w pięciogwiazdkowym hotelu InterContinental Warszawa w dziale rezerwacji indywidualnych. W czasie swojej 7-letniej kariery w hotelu pełnił stanowiska m.in.: koordynatora w dziale konferencji, a także sales managera, a od 2015 roku senior sales managera. Był odpowiedzialny za sprzedaż obiektu i budowanie relacji z klientami. W 2017 roku rozpoczął karierę w sieci Leonardo Hotels i awansował na stanowisko regional key account director. W 2020 roku jego kariera w tej sieci nabrała tempa i objął on stanowisko dyrektora sprzedaży trzech hoteli: Leonardo Royal Warsaw, NYX Hotel Warsaw i Leonardo Boutique Kraków. Był odpowiedzialny za przygotowanie otwarcia tych hoteli w obszarze sprzedaży m.in. tworzenie strategii sprzedażowych, a także wprowadzenie obiektów na rynek.

 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl