Awanse w Grupie Arche

Edyta Kołodziejczyk, dyrektor generalna Arche Hotelu w Górze Kalwarii, Roksana Michalczyk-Kulmatycka dyrektor generalna Arche Cukrowni Żnin, Klaudia Romanowicz dyrektor generalna Arche Pałacu i Folwarku Łochów
Na zdjęciu: Edyta Kołodziejczyk, dyrektor generalna Arche Hotelu w Górze Kalwarii, Roksana Michalczyk-Kulmatycka dyrektor generalna Arche Cukrowni Żnin, Klaudia Romanowicz dyrektor generalna Arche Pałacu i Folwarku Łochów

W wyniku wewnętrznego awansu w Grupie Arche Roksana Michalczyk-Kulmatycka została dyrektorką Arche Cukrowni Żnin, Klaudia Romanowicz zarządza Arche Pałacem i Folwarkiem Łochów a Edyta Kołodziejczyk – Arche Hotelem w Górze Kalwarii.
 
Roksana Michalczyk-Kulmatycka pochodzi z Sandomierza, a z branżą hotelarską związana jest od 15 lat. Ukończyła technikum hotelarskie oraz studia z zakresu zarządzania w hotelarstwie i gastronomii. Odbywała zagraniczne praktyki studenckie, m.in. w Grecji. Od kilku lat rozwija swoje doświadczenie w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie prowadziła kilka obiektów hotelarskich oraz agencję eventową. Z Cukrownią Żnin związana jest od samego początku. Po otwarciu obiektu pełniła funkcję kierownika sprzedaży, następnie dyrektora operacyjnego, a wraz z końcem 2022 roku otrzymała awans na dyrektor generalną obiektu.  
 
Klaudia Romanowicz karierę hotelarską rozpoczęła w Hotelu Nosselia. Doświadczenie zdobywała na stanowiskach różnego szczebla, od specjalisty ds. sprzedaży w segmencie klienta biznesowego, po event managera odpowiadającego za realizację wydarzeń do 5000 osób. Zarządzała obiektem eventowym Villa Omnia, posiada także 10-letnie doświadczenie w branży weddingowej. W 2018 roku związała się z warszawskim Stixx Bar&Grill, gdzie awansowała na sales department managera. Na początku 2022 roku rozpoczęła współpracę z Arche Pałacem i Folwarkiem Łochów na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu, a od 2023 roku objęła stanowisko dyrektor generalnej tego obiektu.
 
Edyta Kołodziejczyk posiada wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Swoją karierę rozpoczęła od praktyk w Hotelu Bristol w Warszawie, a następnie podjęła pracę w warszawskich hotelach 4- i 5-gwiazdkowych LeRegina, Hyatt, Polonia Palace, Intercontinental oraz w Hotelu Mazurkas.
Z Arche związała się w 2020 roku, rozpoczynając pracę jako kierownik gastronomii, największego hotelu z portfolio Grupy – Arche Hotelu Krakowska. Wraz z majem 2023 roku otrzymała awans wewnętrzny i objęła stanowisko dyrektor generalnej Koszary Arche Hotelu w Górze Kalwarii.
 
Grupa Arche posiada obecnie 17 obiektów noclegowych w całej Polsce, a także 150 domków w ramach projektu Siedlisko Arche w urokliwych polskich wsiach. W portfolio firmy są hotele miejskie, a także wielokrotnie nagradzane obiekty zabytkowe. Filozofią Grupy jest ratowanie dziedzictwa narodowego poprzez rewitalizację opuszczonych budynków, a także szerokie działania społeczne w tym zatrudnianie w ramach prowadzonej Fundacji Leny Grochowskiej osób z niepełnosprawnością w pracowniach artystycznych, piekarniach i kawiarniach.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl