Kamil Ancypa w Radisson Hotel Group

Kamil Ancypa, account director Poland, Area Sales Office Central & Southern Europe, Radisson Hotel Group
Na zdjęciu: Kamil Ancypa, account director Poland, Area Sales Office Central & Southern Europe, Radisson Hotel Group

Kamil Ancypa w marcu dołączył do grupy hotelowej Radisson, gdzie pełni funkcję dyrektora sprzedaży na Polskę.
 
Jego głównymi zadaniami jako account directora Poland, Area Sales Office Central & Southern Europe są rozwój i opieka nad portfolio klientów sieciowych, tworzenie i implementacja strategii sprzedażowej, koordynacja wspólnych działań zespołów sprzedaży 18 hoteli Radisson w Polsce, oraz bycie głównym kontaktem dla lokalnych partnerów biznesowych.
 
– Radisson Hotel Group jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci hotelowych w całym regionie EMEA / Europy, Afryki i Bliskiej Wschodu. W samej Polsce razem z nowo otwartym w lutym tego roku Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury, mamy w tym momencie w operacji 18 hoteli i przez następne lata powstaną kolejne cztery obiekty. Jednymi z tych nowych projektów są Radisson RED Kraków oraz Radisson Serviced Apartments Kraków, które to będą się mieścić w kompleksie Unity Centre. Nasze tempo ekspansji pokazuje inwestorom, iż jesteśmy stabilnym i obiecującym partnerem biznesowym. Reprezentowanie grupy hotelowej, w której jest tak duży miks hoteli miejskich oraz resortowych, dedykowanych dla dużych wydarzeń, jest dla mnie ogromną satysfakcją. Zapraszam do kontaktu i wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil z siecią Radisson Hotel Group – mówi Kamil Ancypa.
 
Kamil Ancypa jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, kierunku Turystyka i Rekreacja. W hotelarstwie od 2011 roku. Swoją karierę w branży rozpoczął w hotelu Hyatt Regency Warsaw. Kolejną firmą, w której zbierał cenne doświadczenie, była grupa Accor, gdzie jako członek centralnego zespołu sprzedaży początkowo piastował funkcję key account managera, a następnie jako dyrektor ds. sprzedaży marek luksusowych w regionie Europy Wschodniej reprezentował sieć między innymi na międzynarodowych targach związanych z turystyką luksusową. Przed dołączeniem do Radisson Hotel Group reprezentował Puro Hotels jako key account manager.
Prywatnie jest miłośnikiem sportów takich jak: piłka nożna, bieganie, padel, spikeball. Pasjonuje go również historia, a jego ostatnim hobby i formą spędzania czasu jest komentowanie i realizacja transmisji meczów piłkarskich III Ligi Polskiej.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl