Edyta Kulka dyrektor generalną Leonardo Royal Warsaw

Edyta Kulka, general manager Leonardo Royal Warsaw
Na zdjęciu: Edyta Kulka, general manager Leonardo Royal Warsaw

W połowie marca stanowisko general managera hotelu Leonardo Royal Warsaw objęła Edyta Kulka. Tym samym Leonardo Hotels wzmacnia swoje struktury w Polsce i podtrzymuje plany dalszego rozwoju na naszym rynku.
 
Edyta Kulka – nowa general manager Leonardo Royal Warsaw posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, zdobywane w Wielkiej Brytanii i w Polsce, daje ku temu solidne podstawy. Pierwsze hotelarskie kroki stawiała w Londynie w prestiżowym The Royal Horseguards, a w Polsce była dotąd odpowiedzialna m.in. za wprowadzenie na rynek jednego z hoteli Holiday Inn oraz zarządzała kilkoma obiektami marek Best Western w Satoria Group SA i Qubus.
 
W Leonardo Royal Warsaw czekają na nową dyrektor generalną wyzwania, takie jak odświeżenie wizerunku marki i umocnienie jej standardów spójnych z koncepcją sieci Leonardo Hotels. Na horyzoncie pojawiają się także plany inwestycyjne i wzmocnienie segmentu MICE.
 
– Od samego początku bardzo dobrze czuję się w Leonardo Royal Warsaw. Ten hotel ma bardzo dużo silnych stron – począwszy od lokalizacji w biznesowym centrum miasta i w JM Tower – jednym z najwyższych budynków Warszawy, po świetną kuchnię i gastronomię – mówi general manager Edyta Kulka. – Moim celem jest odbudowanie jego silnej pozycji w mieście, przekraczającej standard czterogwiazdkowego obiektu. Wiem, że razem ze sprzyjającymi nam partnerami i zespołem, który tak mocno angażuje się w funkcjonowanie obiektu, nie będzie to trudne zadanie – dodaje.
 
Czterogwiazdkowy Leonardo Royal znajduje się w Warszawie na rogu ulic Grzybowskiej i Żelaznej. Oferuje gościom sześć modułowych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 450 m2, bar, restaurację dla 120 osób oraz 178 pokoi, w tym 11 apartamentów. Uwagę zwraca koncept pokoi Leonettes – zaprojektowanych z myślą o kobietach w podróży.

– Leonardo Royal Warsaw był pierwszym obiektem Leonardo Hotels otwartym w Polsce i niewątpliwie nadal będzie pełnił dla nas wiodącą rolę. Przywracając tu stanowisko general managera i oddając je w ręce tak wykwalifikowanej osoby jak Edyta, dajemy partnerom gwarancję dobrej współpracy, a gościom pewność świadczenia usług o najwyższym standardzie – podsumowuje Paulina Kołodziejczyk, multiproperty manager Leonardo Hotels w Polsce.

Leonardo Royal Warsaw jest jednym z czterech obiektów sieci Leonardo Hotels w Polsce. Aktualnie należą do niej także NYX Hotel Warsaw oraz dwa hotele Leonardo Boutique w Krakowie.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl