Mariusz Paszkiel dyrektorem generalnym Sheraton Sopot Hotel

Mariusz Paszkiel, dyrektor generalny Sheraton Sopot Hotel
Na zdjęciu: Mariusz Paszkiel, dyrektor generalny Sheraton Sopot Hotel

Mariusz Paszkiel objął stanowisko dyrektora generalnego Sheraton Sopot Hotel, zastępując Catalinę Susan, która po dwóch latach zarządzania hotelem przenosi się do Marriott Al-Forsan w Abu Dhabi.
 
Od marca 2022 r. Mariusz Paszkiel był dyrektorem National Accounts, Poland w Marriott International. Odpowiadał za wsparcie sprzedaży we wszystkich hotelach sieci w naszym kraju, zarówno franczyzowych, jak i zarządzanych.
Z siecią Marriott związany jest od 2008 roku, przez 11 lat z Marriott Warsaw Hotel. Z rynkiem hotelarskim związany jest od 1999 roku. Pierwsze doświadczenie to dział bankietów hotelu Victoria, ale większość jego kariery związana jest z działem sprzedaży. Początkowo w Sofitel Victoria, a następnie w hotelu Marriott w Warszawie. Po pięciu latach pracy w dziale sprzedaży i marketingu postanowił objąć stanowisko dyrektora sprzedaży w Hotelu Ossa. Pod koniec 2014 roku wrócił do warszawskiego Marriotta, ale tym razem już na stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu. W sierpniu 2021 roku awansował na stanowisko dyrektora operacyjnego hotelu, a od listopada 2021 do styczna 2022 pełnił także funkcję dyrektora generalnego. Po odejściu z Marriott Warsaw Hotel wspierał sprzedaż i marketing sopockiego Sheratona, a następie został dyrektorem National Accounts, Poland w Marriott International. Od 1 sierpnia pełni funkcję dyrektora generalnego Sheraton Sopot Hotel.
 
Zobacz Sheraton Sopot Hotel w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>
 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl