Jacek Szymanowicz nowym prezesem Geovita SA

Jacek Szymanowicz, prezes zarządu Geovita SA
Na zdjęciu: Jacek Szymanowicz, prezes zarządu Geovita SA

Rada Nadzorcza spółki Geovita SA, należącej do Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego, powierzyła funkcję prezesa, dotychczasowemu członkowi zarządu, Jackowi Szymanowicz.
 
Jacek Szymanowicz pracę w hotelarstwie rozpoczął w 2002 roku. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od września 2018 r. Początkowo pełnił funkcję zastępcy dyrektora Renaissance Warsaw Airport Hotel, następnie objął stanowisko dyrektora operacyjnego w spółce PHH Hotele później awansował na stanowisko dyrektora operacyjnego całej Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego. Od czerwca 2023 pełnił funkcję członka zarządu spółki Geovita SA.
 
– Mamy bardzo poważne plany związane ze spółką Geovita, która ma ogromny potencjał. Celem jest poprawa rentowności, zmiana standardów i tworzenie nowych atrakcyjnych miejsc na mapie Polski do wypoczynku dla naszych gości. Dzięki naszemu doświadczeniu i wizji Geovita stanie się prawdziwą perełką oferującą obiekty w najpiękniejszych rejonach Polski. Wierzę, że Jacek jest kluczem do tego sukcesu – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.
 
– Obiekty Geovita położone są w najpiękniejszych rejonach Polski, od malowniczych terenów Bieszczad, przez góry i jeziora, aż po urocze nadmorskie kurorty. Nasze plany zakładają dostosowanie standardów do obecnych oczekiwań zarówno segmentu leisure oraz MICE. Zmiany będziemy realizować etapami zgodne z założeniami naszego business planu. Z niecierpliwością oczekuję dnia, kiedy przekażemy nową jakość i nowy standard do dyspozycji naszych gości – podkreśla Jacek Szymanowicz, prezes spółki Geovita.
 
Geovita SA to podmiot funkcjonujący na rynku usług turystycznych od roku 2004. Na bazę wypoczynkową Geovity składa się 10 obiektów zlokalizowanych w różnych miejscach Polski – obiekty nadmorskie (Dąbki, Dźwirzyno, Mrzeżyno), sześć górskich (Lądek-Zdrój, Wisła, Krynica-Zdrój, Złockie, Zakopane, Czarna k. Ustrzyk Dolnych) i jeden ośrodek nad jeziorem (Jadwisin nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy). Obok standardowych usług hotelowych, prowadzi w siedmiu obiektach zabiegi zdrowotne i rehabilitacyjne.

Zobacz obiekty Geovita SA w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl