Agnieszka Korniluk nową dyrektor Arche Dwór Uphagena Gdańsk

Agnieszka Korniluk, dyrektor generalna Arche Dwór Uphagena Gdańsk
Na zdjęciu: Agnieszka Korniluk, dyrektor generalna Arche Dwór Uphagena Gdańsk

Agnieszka Korniluk, dotychczasowa dyrektor sprzedaży i marketingu Arche Dwór Uphagena Gdańsk awansowała i objęła funkcję dyrektor generalnej hotelu.
 
– Arche Dwór Uphagena Gdańsk jest unikatowy pod wieloma względami i jestem bardzo szczęśliwa, że otworzyła się przede mną możliwość kierowania tym wyjątkowym obiektem.
Moim celem jest wykorzystanie niezwykłej energii i potencjału tego miejsca, aby umożliwić mu dalszy rozwój i nadal oferować gościom niepowtarzalne doświadczenia i wysoki standard obsługi – mówi Agnieszka Korniluk, dyrektor generalna hotelu. – Branża hotelarska jest dynamiczna i ciągle się zmienia. Wymaga to wprowadzania nowych rozwiązań i technologii, które poprawiają efektywność naszych usług. Jednocześnie niezwykle istotne jest, aby technologia nie dominowała nad najważniejszym aspektem naszej branży – bezpośrednim kontaktem z gośćmi. Wierzę, że z zaangażowaniem naszych fantastycznych pracowników oraz wsparciem naszych partnerów skutecznie zmierzymy się z każdym wyzwaniem – podkreśla.
 
Agnieszka Korniluk z Arche Dwór Uphagena Gdańsk jest związana od lutego tego roku – do sierpnia pełniła funkcję dyrektor sprzedaży i marketingu. Wcześniej przez kilkanaście lat związana była z Hotelu Bonum w Gdańsku (do 2019 w ramach sieci Dobry Hotel), gdzie przez ponad siedem lat pełniła funkcję dyrektor hotelu. Pracę w hotelarstwie rozpoczęła od współpracy o obiektami Holiday Inn – Holiday Inn Wrocław i Holiday Inn Gdańsk.
Jest absolwentką zarządzania i marketingu o specjalności turystyka. Jej hobby to kulturowe podróże po Polsce i turystyka piesza z psami.
 
Arche Dwór Uphagena Gdańsk to kompleks składający się z 18-wiecznego dworu i starego szpitala, który został zakupiony przez Grupę Arche w 2015 roku, a następnie zrewitalizowany i przystosowany do celów hotelowo-konferencyjnych. W obiekcie znajduje się 256 pokojów i apartamentów, które mogą pomieścić do 500 osób. Najstarsza część Dworu to 222-letnia letnia rezydencja dawnego gdańskiego kupca Uphagena, w której znajdują się ekskluzywne apartamenty rodziny Uphagenów z odkrytymi 18-wiecznymi freskami. Hotel dysponuje strefą saun & spa oraz zapleczem konferencyjnym składającym się z siedmiu sal z nowoczesnym, multimedialnym wyposażeniem. Łączna powierzchnia to 450 mkw.
Obiekt zdobył MP Power Award 2022 w kategorii Hotel Biznesowy.
Arche Dwór Uphagena Gdańsk należy do Grupy Arche.

Zobacz Arche Dwór Uphagena Gdańsk w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl