Nowi managerowie w Grupie B&B Hotels

Nowi managerowie B&B Hotels od góry, od lewej: Konrad Pazorek, Lilianna Dorotkiewicz, Wojciech Kogut, Marzanna Kretowicz-Nowak, Piotr Furmaga
Na zdjęciu: Nowi managerowie B&B Hotels od góry, od lewej: Konrad Pazorek, Lilianna Dorotkiewicz, Wojciech Kogut, Marzanna Kretowicz-Nowak, Piotr Furmaga

Do zespołu B&B Hotels dołączyło pięcioro managerów z doświadczeniem w branży hotelarskiej i nieruchomości. Zasilą oni kluczowe departamenty odpowiedzialne za marketing, finanse i obsługę prawną.
 
Rozwój sieci B&B Hotels odbywa się poprzez działanie na trzech polach, dotyczących przejęć hoteli, konwersji nieruchomości niehotelowych oraz nowych inwestycji z deweloperami i inwestorami. Wymaga to zatrudniania specjalistów z poszczególnych branż.
– Aby dać nowy impuls do rozwoju sieci B&B Hotels w Polsce i realizować efektywnie strategię biznesową, niezbędne jest pozyskanie najlepszych ekspertów na rynku. Naturalną koleją rzeczy jest zatem inwestycja w kadry, bo to ludzie budują sukces finansowy i wizerunkowy naszego brandu – mówi Jakub Bilik, prezes i dyrektor zarządzający B&B Hotels Polska.
 
W rezultacie do Departamentu Product & Marketing dołączyli Marzanna Kretowicz-Nowak (multi property revenue manager), Lilianna Dorotkiewicz (marketing manager) oraz Wojciech Kogut (product & quality manager).
 
Marzanna Kretowicz-Nowak z B&B Hotels związała się w lutym bieżącego roku. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie jako revenue manager, które zdobywała w międzynarodowych sieciach hotelowych, jak Choice Hotels i BWH Hotels. Ukończyła zarządzanie hotelarstwem w Dublin Institute of Technology (DIT) w Irlandii, posiada certyfikat w Advanced Revenue Management wydany przez Cornell University oraz certyfikaty w zakresie Digital Marketing przyznany przez Dublin Business School. Jej dewizą jest holistyczne podejście do zarządzania przychodami.
 
Lilianna Dorotkiewicz jest hotelarzem z ponad 30-letnim stażem. Doświadczenie w obszarach revenue managementu i e-commerce zyskała, działając zawodowo w międzynarodowych sieciach hotelowych: Accor, Louvre Hotels i BWH Hotels. W pracy kładzie nacisk na zrozumienie potrzeb i doświadczeń gości, przy jednoczesnym rozwoju rozpoznawalności marki.
 
Wojciech Kogut to zarówno hotelarz, jak i marketingowiec. Zawodowe szlify w tym drugim obszarze zdobywał głównie podczas pracy dla korporacji w Londynie. Tam też ukończył studia CIM – Chartered Institute of Marketing. Po powrocie do Polski postanowił powtórnie związać się z branżą hotelarską, w której rozpoczynał swoją karierę.
Lilianna Dorotkiewicz i Wojciech Kogut pełnią swoje obowiązki w Grupie B&B Hotels Polska od lipca 2023.
 
Wzmocnienie kadrowe dotyczy także Działu Finansów, na czele którego w czerwcu 2023 roku stanął Konrad Pazorek (financial director), który jest członkiem międzynarodowej organizacji ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants). Ma ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości i finansów przedsiębiorstw, które zdobywał między innymi w największych firmach audytorskich z tzw. Wielkiej Czwórki (Big-4). Przez ostatnie 10 lat zajmował się finansami i raportowaniem funduszy private equity, jak również finansowaniem dłużnym nieruchomości komercyjnych.
 
Natomiast za działania departamentu Compliance & Legal odpowiada Piotr Furmaga (head of legal and compliance), który dołączył do zespołu w lipcu 2023. Od kilkunastu lat zapewnia obsługę prawną przedsiębiorcom, w szczególności w zakresie szeroko rozumianego prawa nieruchomości. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w kancelariach prawnych, jak i świadcząc pomoc prawną w charakterze in-house lawyer w spółce z branży deweloperskiej. Przez ostatnie lata pracował z kolei w spółce będącej liderem rynku FMCG.
 
W strukturach sieci B&B Hotels działa obecnie ponad 700 hoteli, zlokalizowanych na terenie Europy, w Polsce jest ich 13, działają w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Katowicach, Toruniu, Nowym Targu, Rzeszowie, a od 2023 roku również w Kielcach, Bytomiu i Piotrkowie Trybunalskim.

Zobacz obiekty B&B Hotels w Polsce w Wyszukiwarce Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl