Zespół Scandinavia Resort zaprasza meeting plannerów do współpracy

Zespół Scandinavia Resort: Magdalena Stachoń-Szołtysek, Agnieszka Krakowiak-Lorek, Anna Koczur, Krystian Borkowski
Na zdjęciu: Zespół Scandinavia Resort: Magdalena Stachoń-Szołtysek, Agnieszka Krakowiak-Lorek, Anna Koczur, Krystian Borkowski

Nowo otwarty kompleks Scandinavia Resort w Zatorze to miejsce przygotowane do organizacji różnorodnych wydarzeń. Poznajmy zespół managerów obiektu, z którym meeting plannerzy będą współpracować podczas przygotowania i realizacji swoich projektów.
 
Magdalena Stachoń-Szołtysek: Dyrektor Działu Sprzedaży. Posiada 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Znana także jako ninja sprzedaży. Hotelarstwo ma we krwi, dlatego ukończyła studia kierunkowe oraz roczny kurs biznesu w Sydney. Swoją karierę rozpoczynała w sieci Qubus Hotel, gdzie przechodząc przez kolejne szczeble od podstaw poznała specyfikę pracy w dziale sprzedaży. Ma za sobą udany pre-opening hotelu Hampton by Hilton Oświęcim, w którym od 2017 roku była odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek, sprzedaż, realizację strategii oraz utrzymywanie efektywnych relacji z kluczowymi klientami. W Scandinavia Resort od maja 2022 roku odpowiedzialna między innymi za rozbudowę struktur działu sprzedaży oraz wzrost wyników sprzedażowych. Jej znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm przełamany promiennym, rozbrajającym uśmiechem.
 
Agnieszka Krakowiak-Lorek: Specjalista ds. Sprzedaży MICE. Swoją przygodę zawodową rozpoczęła blisko 15 lat temu. Zaczynała od kreacji wydarzeń i eventów, współpracowała z wieloma artystami podczas realizacji ogólnopolskich wydarzeń. Zdobywała doświadczenie w branży rozrywkowej, komercyjnej, a także weselnej. Pełna energii, kontaktowa, ale przede wszystkim kreatywna, nie boi się wychodzić poza schematy. W Scandinavia Resort to świeża krew. Obecnie zdobywa ogrom doświadczenia w sprzedaży pod czujnym okiem Magdy.
 
Anna Koczur: Brand Manager, od początku kariery zawodowej rozwijała swoje umiejętności w dziedzinie informatyki. Ukończyła studia kierunkowe na AGH w Krakowie oraz Politechnice Krakowskiej. Od 2015 roku zajmuje się działaniami z zakresu projektowania graficznego oraz strategii marketingowych. Jej doświadczenie pomaga firmom zaistnieć na różnych płaszczyznach online oraz promocji outdoorowej. Stawia na rozwój i samorealizację, biorąc udział w licznych kursach stacjonarnych i szkoleniach online. E-marketing oraz budowanie elementów wizerunkowych są złożonym procesem, za którym podąża systematycznym krokiem. Cechuje ją upartość, asertywność i wytrwałe dążenie do wyznaczonych celów. Z Scandinavia Resort w Zatorze wspólne projekty realizuje od marca 2023 roku – zajmuje się działaniami marketingowymi, przyczyniając się do budowania wizerunku marki.
 
Krystian Borkowski: Direct Marketing Manager. Ekspert w dziedzinie contentu i marketingu internetowego, dedykowanego branżom przemysłu czasu wolnego. Zbudował swoje kompetencje, kreując spoty reklamowe oraz sesje zdjęciowe dla czołowych parków rozrywki w Polsce, takich jak m.in. EnergyLandia, Legendia i Rabkoland. Jego głęboka wiedza o mechanizmach i trendach w marketingu cyfrowym przekształca się w tworzenie strategii i materiałów, które z sukcesem oddziałują na dobrane grupy docelowe. Poza pasją do swojej pracy, Krystian jest miłośnikiem rollercoasterów – zanotował już ponad 300 przejazdów na kolejkach górskich na całym globie. W Scandinavia Resort od marca 2023 roku, gdzie z sukcesem realizuje działania marketingowe, które stanowią bezpośrednie wsparcie dla realizacji celów biznesowych największego operatora noclegowego w Powiecie Oświęcimskim.
 
Meeting plannerzy będą mogli poznać eventowy potencjał Scandinavia Resort podczas wizyty studyjnej MP MICE Tour®, która odbędzie się w dniach 11 – 13 września.
Szczegóły >>>

Zobacz też: Scandinavia Resort – nowe miejsce na organizację wydarzeń >>>

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl