Nowa hotel manager w Stradom House Autograph Collection

Izabela Lis-Ozimek, hotel manager, Stradom House Autograph Collection w Krakowie
Na zdjęciu: Izabela Lis-Ozimek, hotel manager, Stradom House Autograph Collection w Krakowie

Izabela Lis-Ozimek została nowym hotel managerem 5-gwiazdkowego hotelu Stradom House Autograph Collection w Krakowie. Zastąpiła na tym stanowisku Lionela Vallę.
 
Z hotelarstwem związana jest od 17 lat. Doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce, jak i za granicą. Karierę zawodową rozpoczęła w hotelu Hanbury Manor Marriott Hotel & Country Club pod Londynem w dziale F&B. Przez 15 lat, począwszy od 2006 roku, była związana z Sheraton Grand Kraków, osiągając kolejno stanowiska kierownicze. W tym czasie była również uczestniczką programu Task Force w Hotelu Sheraton Prague Charles Square. W 2022 roku dołączyła do zespołu otwierającego Hotel Stradom House Autograph Collection, obejmując stanowisko house managera, a od sierpnia 2023 roku pełni funkcję hotel managera.
 
– To dla mnie ogromny zaszczyt móc stanąć na czele tak wspaniałego i profesjonalnego zespołu, jakim dysponuje Stradom House. Z przyjemnością podejmuję się nowego wyzwania i cieszę się, że będę mogła tworzyć wyjątkowe miejsce, które oferuje gościom nie tylko luksus na miarę pięciogwiazdkowego hotelu, ale również swobodę, o którą trudno gdzie indziej. Stradom House to więcej niż hotel. To przestrzeń do wymiany doświadczeń, emocji i myśli, dająca gościom możliwość swobodnego udziału w wydarzeniach kulturalnych, oferująca wyjątkowe doznania w restauracji, relaks w przestrzeniach klubu czy centrum spa. To także odpowiedź na wyszukane potrzeby event managerów. Jednym słowem Stradom House to nowa definicja krakowskiego lifestyle’u – mówi Izabela Lis-Ozimek.
 
Stradom House Autograph Collection to luksusowy hotel w sercu Krakowa, którego otwarcie nastąpiło w kwietniu 2023 roku. Właścicielem i zarządzającym hotelem jest grupa Angel Poland, w oparciu o umowę z międzynarodową siecią hotelarską Marriott.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl