Linda Terzić w Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”

Linda Terzić, Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu w Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”
Na zdjęciu: Linda Terzić, Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu w Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”

Grupa Hotelowa Arche ma zaszczyt ogłosić nowy etap w rozwoju swojej kolekcji obiektów hotelowych. Linda Terzić, doświadczona specjalistka w dziedzinie hotelarstwa, dołączyła do naszego zespołu i objęła stanowisko Kierownika ds. Sprzedaży i Marketingu w Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”.
 
Linda Terzić ma za sobą 18 lat pracy w branży hotelarskiej, zdobywając cenne doświadczenie w różnych hotelach i kompleksach konferencyjnych w Polsce i zagranicą. Jednak to nie jedyny powód, dla którego jesteśmy dumni z jej transferu do naszego zespołu w Nałęczowie.  Wspólnie z Dyrektorem Generalnym Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”, Arturem Trukawińskim, Linda Terzić miała okazję pracować nad otwarciem kompleksu konferencyjnego Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim. Teraz z radością witamy ją w nowym miejscu, gdzie razem stają przed zadaniem otwarcia kolejnego wyjątkowego obiektu Grupy Arche.


 
– Mimo że nasza współpraca rozpoczęła się w innym miejscu, to razem otwierając Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i zrozumieliśmy, że nasza wspólna praca ma wielki potencjał – powiedział Artur Trukawiński. – Dziś jestem pewien, że z Lindą Terzić przy naszym boku, otwarcie Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne będzie kolejnym sukcesem, opartym na naszej wzajemnej wiedzy i zaufaniu.
 
– Jestem podekscytowana, że mogę dołączyć do zespołu Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne” – dodała Linda Terzić. – To dla mnie ogromne wyzwanie, ale również ogromna szansa, by tworzyć wyjątkową markę opartą na jakości, zaufaniu i szacunku do historii. Razem z Arturem Trukawińskim i zespołem Grupy Arche, mamy możliwość stworzenia czegoś nietuzinkowego dla naszych gości i organizatorów eventów.Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne” to część kolekcji grupy hotelowej Arche, którego otwarcie jest zaplanowane na wiosnę 2024 roku. Ten kompleks będzie oferować 308 komfortowych pokoi dwuosobowych, dużą przestrzeń konferencyjną, a także cztery różnorodne punkty gastronomiczne oraz przestrzeń rehabilitacyjną, a także renomowane spa.
Zapraszamy wszystkich planujących eventy, konferencje i wyjątkowe spotkania biznesowe do rozważenia Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne jako swojego nowego miejsca docelowego do organizacji wyjątkowych wydarzeń. To idealne połączenie urokliwej okolicy Nałęczowa z nowoczesnymi udogodnieniami i profesjonalną obsługą. 
Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne” to przyszłość spotkań biznesowych i relaksu, która już czeka na Was.

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl