endorfina events rozbudowuje dział produkcji

Nowi managerowie w endorfina events: Maksym Wasiak-Tran (project manager),  Izabela Witoń (senior project managerka),  Mateusz Szymański (senior project manager)
Na zdjęciu: Nowi managerowie w endorfina events: Maksym Wasiak-Tran (project manager), Izabela Witoń (senior project managerka), Mateusz Szymański (senior project manager)

Agencja endorfina events w związku z dynamicznym rozwojem nowych kompetencji oraz współprac, w pierwszym półroczu wzmocniła zespół produkcyjny o kolejnych managerów.
 
Zespół produkcyjny w pierwszym półroczu zasiliło trzech specjalistów z wieloletnim stażem, wzmacniając zasoby produkcyjne w zakresie pracy dla klientów z kategorii FMCG, finansowych, technologicznych czy modowych.

Izabela Witoń – senior project managerka. Wcześniej związana była z agencjami KDK i Plej. Realizowała projekty dla klientów, takich jak PKN Orlen, Nestle czy Milka,

Mateusz Szymański – senior project manager. Wcześniej związany z Holo. Tworzył projekty dla klientów jak m.in. Coca Cola, Nike czy DCL.

Maksym Wasiak-Tran – project manager. Wcześniej związany z KDK events, Spotlight i House of Events. W portfolio jego realizacji znajdziemy m.in. Alpro, PARP czy Carrefour.
 
– Ludzie to nasz największy asset, dlatego nie ustajemy w poszukiwaniu największych talentów na rynku. Iza, Mateusz i Maksym to mix doświadczenia, sprawności produkcyjnej i kreatywności. Wnieśli do agencji doświadczenie z dotychczasowych miejsc pracy i jestem przekonany, że łącząc je ze standardami endorfiny będziemy wspólnie osiągać wiele sukcesów – mówi Michał Kaleta, managing director w endorfina events.
 
Dział produkcji agencji liczy 18 osób i prowadzony jest pod przewodnictwem trzech dyrektorek – Anny Rajewskiej, Ewy Wiącek i Dagmary Berki-Kochańskiej i nadzorem dyrektora zarządzającego Michała Kalety. Wspólnie z kreatywną częścią zespołu tworzą dziesiątki projektów dla klientów z kategorii takich jak m.in.: FMCG, finansów, technologii, sportu, mody czy telekomunikacji. endorfina events realizuje około 150 realizacji rocznie.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl