Michał Grobelny nowym dyrektorem generalnym hotelu Radisson Blu w Ostródzie

Michał Grobelny, dyrektor generalny hotelu Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury
Na zdjęciu: Michał Grobelny, dyrektor generalny hotelu Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury

Stanowisko dyrektora generalnego hotelu Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie objął Michał Grobelny. Z siecią hoteli związany już od ponad 20 lat.
 
Michał Grobelny posiada ponad 20-letnie doświadczenie pracy w branży hotelarskiej. Swoją karierę rozpoczął w 2002 r. w hotelu wtedy określanym jako „Radisson SAS Warszawa”, obecnie to flagowy obiekt sieci – Radisson Collection. Pracował tam jako food & beverage manager. W kolejnych latach na tym samym stanowisku pojawił się w hotelu sieci we Wrocławiu i w 2012 r. jako food & drinks manager w Radisson Blu Sobieski w Warszawie. Swoje doświadczenie z posadą dyrektora generalnego zbierał na przestrzeni ostatnich 10 lat, kiedy zarządzał różnymi obiektami Radisson Hotel Group w Rosji. Teraz wrócił do Polski, aby podjąć się nowych wyzwań w Ostródzie.
 
– Niedawno otwarty Radisson Blu Resort w Ostródzie jest wyjątkowym obiektem na mapie Mazur. Cieszę się, że po kilku latach pracy za granicą, mam okazję wrócić do Polski i prowadzić świeży obiekt sieci Radisson Hotel Group. Hotelarstwo w Polsce zawsze było na wysokim poziomie, dlatego wraz z moim zespołem, chcemy kontynuować tę tradycję oraz ze zrozumieniem wsłuchiwać się w potrzeby naszych gości – powiedział Michał Grobelny, dyrektor generalny Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie.
 
Michał Grobelny jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł licencjata. Studia magisterskie natomiast ukończył w 2007 r. na Wyższej Szkole Zarządzania Turystyką, również w Warszawie. W wolnym czasie uwielbia podróżować i odkrywać nowe kultury oraz kraje.
 
W Radisson Blu Resort & Conference Center Ostróda Mazury znajduje się 238 pokojów, których kolorystyka nawiązuje do barw natury. Za projekt architektury, wnętrz stref publicznych i pokojów w hotelu odpowiedzialna jest Tete Concept. Do dyspozycji gości jest Aqua Park obejmujący krytą strefę wodną z dwutorowym basenem sportowym, trzema jacuzzi, strefą termalną z sauną i spa oraz łaźnią parową a także kompleksowe Spa Lava e Sal. Obiekt posiada 16 świetnie wyposażonych sal konferencyjnych, mogących pomieścić łącznie do 1000 osób. Obiekt oferuje restauracje i bary z widokiem na Jezioro Drwęckie.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl