Awanse w Louvre Hotels Group

François Delattre, vice president international operations Europe, Louvre Hotels Group
Na zdjęciu: François Delattre, vice president international operations Europe, Louvre Hotels Group

W ostatnim kwartale nastąpiły zmiany w Louvre Hotels Group w Europie. François Delattre otrzymał nowe obowiązki i został powołany na stanowisko vice president international operations Europe. Awansowali również pracownicy sieci w Polsce. Emila Gajda została dyrektorką sprzedaży w warszawskim kompleksie Louvre Hotels Group, Weronika Wójtowicz kierowniczką recepcji hotelu Campanile Warszawa, a Adam Romanowski managerem hotelu Première Classe Warszawa.
 
François Delattre jest związany z Louvre Hotels Group od ponad 16 lat. Swoją karierę rozpoczął w paryskiej centrali sieci, by następnie pracować poza Francją jako osoba odpowiedzialna za integrację i nowe otwarcia hoteli działających pod markami LHG na całym świecie, w tym w Maroku, Brazylii oraz Indiach. W 2019 roku przejął nadzór operacyjny nad regionami polskim i niemieckim jako director integration management, kontynuując zarazem rozpoczęte wcześniej projekty integracyjne. Od 2021 roku realizował swoje zadania na stanowisku director of operations – Europe. Teraz otrzymał nowe obowiązki jako vice president international operations Europe i jest odpowiedzialny za pozycjonowanie strategiczne i optymalizację działalności hoteli Louvre Hotels Group (własnościowych, dzierżawionych i zarządzanych) w Polsce, Niemczech i Austrii oraz w Anglii, krajach Beneluksu, Hiszpanii i Włoszech.
– Z dumą i radością podejmuję się nowych wyzwań. Jestem przekonany, że doświadczenie, które zdobyłem, nadzorując operacyjnie nasze obiekty w Polsce, Niemczech i Austrii, uda się przełożyć na pracę z hotelami w nowych regionach. Wiem, że i tutaj mogę liczyć na zaangażowanie pasjonatów hotelarstwa z krwi i kości, którzy współtworzą wszystkie zespoły Louvre Hotels Group w Europie – mówi François Delattre, vice president international operations Europe, Louvre Hotels Goup.


 
Emilia Gajda związała się z Louvre Hotels Group w 2005 roku. Zaczynała jako recepcjonistka w ówczesnym hotelu Kyriad Prestige. Po trzech latach awansowała na stanowisko kierowniczki recepcji w warszawskim kompleksie Louvre Hotels Group. W 2015 roku zajęła stanowisko kierowniczki działu rezerwacji, a od 2017 roku jako group reservation manager była odpowiedzialna za kontraktowanie grup turystycznych we wszystkich własnościowych hotelach sieci w Polsce. W 2022 roku przeszła do działu MICE, gdzie zyskała doświadczenie w sprzedaży konferencji w Golden Tulip. Teraz podjęła nowe wyzwania jako dyrektorka sprzedaży w warszawskim kompleksie Louvre Hotels Group.Weronika Wójtowicz rozpoczęła pracę na stanowisku recepcjonistki w hotelu Campanile Warszawa w 2019 roku. Po ponad dwóch latach otrzymała awans na stanowisko kierowniczki zmiany, po czym awansowała na zastępczynię kierowniczki recepcji w hotelu Golden Tulip Warsaw Centre, gdzie pełniła też obowiązki kierowniczki recepcji przy otwarciu hotelu po renowacji. Po półtora roku powróciła do hotelu Campanile na stanowisko kierowniczki recepcji.


 
Adam Romanowski pracę w Louvre Hotels Group rozpoczął od stanowiska recepcjonisty w hotelu Première Classe Warszawa. Już po roku otrzymał awans na stanowisko kierownika zmiany w Campanile Warszawa, gdzie spędził w sumie cztery i pół roku, również jako kierownik recepcji. W czerwcu tego roku rozpoczął pracę jako manager hotelu Première Classe Warszawa.

Louvre Hotels Group ma w portfolio obejmuje około 1700 hoteli w 60 krajach. Posiada hotele od 1 do 5 gwiazdek, w tym marki Première Classe, Kyriad, Kyriad Direct, Tulip Inn, Tulip Residences, Campanile, Golden Tulip, Royal Tulip, 5 marek sieci Sarovar w Indiach oraz francuską grupę Hôtels & Préférence. Grupa ma także partnerstwo dystrybucyjne z Barrière Group. Louvre Hotels Group jest spółką zależną Jin Jiang International Holdings Co., Ltd., drugiej co do wielkości grupy hotelowej na świecie.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl