Martyna Śleszyńska dyrektorem hotelu MDM w Warszawie

Martyna Śleszyńska, dyrektor hotelu MDM
Na zdjęciu: Martyna Śleszyńska, dyrektor hotelu MDM

Martyna Śleszyńska związana ponad 10 lat z Hotelami Warszawskimi „Syrena” awansowała na stanowisko dyrektora hotelu MDM w Warszawie
 
W branży jest od ponad 17 lat. Swoją karierę w hotelarstwie rozpoczęła w Londynie, a po powrocie do Polski związała się z Hotelami Warszawskimi „Syrena”. Szybko awansowała w strukturach firmy – od recepcji hotelu Polonia Palace, poprzez kierownika recepcji hoteli MDM i Metropol, aż po ponowne otwarcia obiektów po pandemii w roli dyrektor operacyjnej.
 
– W życiu stawiam na ludzi – otaczam się profesjonalistami, pełnymi energii i samodzielności. Dzięki temu udało nam się stworzyć zgrany zespół, w którym wszyscy się wspierają i biorą odpowiedzialność za wspólny sukces, za nasz sukces. Jest to bardzo istotne w obliczu zmian, jakie czekają nasz hotel w 2024 roku – przed nami duży remont, w wyniku którego powstanie nowa restauracja, recepcja oraz miejsce spotkań dla gości – mówi Martyna Śleszyńska. Jesteśmy bardzo podekscytowani projektem przebudowy naszej antresoli, który nawiązuje do historii powstania hotelu MDM oraz jego lokalizacji przy Placu Konstytucji w Warszawie. Wierzymy, że ta modernizacja wpłynie na i tak już pozytywne opinie naszych gości, którymi chętnie dzielą się w internecie.
 
W grudniu 2023 roku Martyna ukończyła studia podyplomowe na Akademii L. Koźmińskiego na kierunku Akademia kompetencji menedżera. Prywatnie interesuje się architekturą wnętrz, a remonty i zmiany są jej wielką pasją.
 
Trzygwiazdkowy hotel MDM jest jednym z budynków tworzących Marszałkowską Dzielnicę Mieszkaniową, która była sztandarowym projektem architektonicznym powojennej Warszawy. Został otwarty w 1955 roku. Oferuje 135 pokojów. W 2019 roku odsłonięto nową fasadę, która została poddana generalnemu remontowi i odzyskała oryginalny wygląd. W 2024 roku hotel zaprosi swoich gości do nowej przestrzeni z recepcją, barem oraz restauracją.  Wraz z hotelami Polonia Palace oraz Metropol, MDM należy do grupy Hotele Warszawskie „Syrena”.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl