Agnieszka Najberek w Hotelu Arłamów

Agnieszka Najberek, dyrektor sprzedaży i konferencji w Hotelu Arłamów
Na zdjęciu: Agnieszka Najberek, dyrektor sprzedaży i konferencji w Hotelu Arłamów

Agnieszka Najberek objęła funkcję dyrektor sprzedaży i konferencji w czterogwiazdkowym Hotelu Arłamów. Ostatnio zarządzała sprzedażą różnych hoteli sieci Hilton w Polsce.
 
W Hotelu Arłamów Agnieszka Najberek będzie nadzorować strategię sprzedaży i organizacji konferencji. Jak podkreśla, jej celem jest identyfikowanie nowych rynków oraz rozwijanie kluczowych partnerstw biznesowych, jak również wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań, które jeszcze bardziej wzmocnią standardy usług, zapewniając gościom niezapomniane wrażenia i doświadczenia.
 
– Jestem zaintrygowana możliwością pracy w Hotelu Arłamów, uznawanym za jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na rynku. Mam zamiar wykorzystać moje doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i zarządzania konferencjami, aby ugruntować pozycję hotelu jako lidera w branży – powiedziała po objęciu stanowiska Agnieszka Najberek. Podkreśla jednocześnie, że decyzja o pracy w Hotelu Arłamów nie była przypadkowa: – Nigdy nie zapomnę mojego pierwszego spotkania z Arłamowem. Widok zapierający dech w piersiach, natura na wyciągnięcie ręki i ilość atrakcji, które przewyższyły moje najśmielsze oczekiwania. Jestem niezwykle dumna i szczęśliwa, dołączając do zespołu tego wyjątkowego obiektu na MICE-owej mapie Polski. Arłamów to nie tylko niesamowita historia, to nie tylko hotel, to miejsce, w którym każde wydarzenie jest przeżyciem, a ja cieszę się, że korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, mogę to współtworzyć.
 
Agnieszka Najberek posiada blisko 30-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej i MICE. W 2009 roku uzyskała tytuł Osobowości Roku MICE Poland w kategorii Menadżer Obiektu. Ukończyła Wyższą Szkołę Dziennikarską w Warszawie. Karierę rozpoczęła w 1995 r. w warszawskim hotelu Le Meridien Bristol. Kierowała sprzedażą w hotelach Sheraton, w kolejnych latach w międzynarodowej sieci Starwood Hotels & Resorts Worldwide, w niemieckim centrum konferencyjnym InterContinental Berlin oraz w 5-gwiazdkowym Regent Warsaw Hotel. W latach 2014-2023 Agnieszka Najberek pełniła funkcję dyrektor sprzedaży w sieci hoteli Hilton, by ostatecznie pod koniec 2023 r. wybrać Hotel Arłamów.
 
Zobacz Hotel Arłamów w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl