Nowe twarze w zespole Z—Factor

Urszula Kudlańska, Piotr Pontus, Helena Ludkiewicz, Joanna Piech
Na zdjęciu: Urszula Kudlańska, Piotr Pontus, Helena Ludkiewicz, Joanna Piech

Z—Factor, lider na rynku analiz konferencyjnych, z dumą ogłasza rozszerzenie swojego zespołu o cztery kolejne osoby o ugruntowanej pozycji i dużym doświadczeniu w branży hotelarskiej i usługowej.
 
Urszula Kudlańska pełni funkcję business development specialist. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ze specjalizacją turystyka i rekreacja. Posiada 12-letnie doświadczenie w sprzedaży i operacji hotelarskiej. Związana z Novotel Kraków City West, w ostatnich latach pracy skupiała się na obsłudze klientów MICE i promowaniu marki Accor. Po dwóch latach zarządzania projektami w branży meblarskiej, wraca do hotelarstwa, aby pomagać zarządzać procesami sprzedażowymi w Z—Factor.
 
Helena Ludkiewicz została Demand Outlook supervisor. Początkowo związana była z agencjami reklamowymi, a następnie odkryła swoją pasję do fotografii, pracując jako freelancerka. Jej kompetencje w zakresie analizy danych i szczegółowości zaowocowały dołączeniem do Z─Factor w 2022 roku, gdzie szybko awansowała na stanowisko supervisora i przejęła odpowiedzialność związaną z procesem przetwarzania danych. Helena jest aktywna także poza pracą, wspierając lokalne projekty artystyczne.

Joanna Piech dołączyła do zespołu Z—Factor jako account manager. Z branżą hotelarską związana jest od 10 lat, zaczynała w biznesowych agencjach turystycznych w Wielkiej Brytanii. W IHG Kimpton Clocktower Hotel w Manchesterze zdobyła doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń, w tym kongresów i gal charytatywnych. Po powrocie do Polski objęła funkcję event sales managera 5-gwiazdkowego Hotelu The Bridge Wrocław MGallery, gdzie zdobyła zaufanie i możliwość współpracy z czołowymi klientami zarówno regionalnymi, jak i międzynarodowymi, co zaowocowało realizacjami w 2023 na cztery miliony złotych. W Z—Factor odpowiadać będzie za rozwój biznesu.

Piotr Pontus pełni w Z—Factor funkcję operations supervisora. Posiada 17 lat doświadczenia w branży hotelarskiej. Karierę rozpoczął w Courtyard by Marriott Airport Warszawa. Pracując dla sieci hoteli DeSilva, a następnie dla Sound Garden Hotel Airport Warszawa, pozyskał doświadczenie w organizacji wydarzeń i operacjach hotelowych. Jego umiejętności interpersonalne i doświadczenie operacyjne pozwoliły mu odnaleźć się również w dziale sprzedaży. W Z—Factor odpowiada za działania związane z operacją Test Call i Competition Shopping oraz rekrutację osób niezbędnych do realizacji projektów.

 – Ten dynamiczny i doświadczony zespół wnosi do Z—Factor nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również świeże perspektywy, które z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju firmy i jej sukcesu na rynku – mówi Wojciech Liszka, CEO Z—Factor.

Firma Z—Factor, obecna na rynku od 2015 roku, specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi analitycznych, które skutecznie zwiększają sprzedaż i zyski hoteli oraz centrów konferencyjnych. Do chwili obecnej, Z—Factor nawiązał współpracę z ponad 500 obiektami w 32 krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.
W ofercie firmy znajdują się trzy kluczowe rozwiązania: Demand Outlook, które pomaga klientom w efektywnym pozyskiwaniu dodatkowych zleceń konferencyjnych; Test Call Program, mający na celu podniesienie standardów obsługi klienta oraz Competition Shopping, narzędzie przeznaczone do monitorowania i analizy cen usług eventowych oferowanych przez konkurencyjne firmy.
Z—Factor jest partnerem konkursu MP Power Awards® (MP Power Venue) – przeprowadza audty nominowanych do nagrody obiektów.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl