Karolina Dąbrowska w Arche Nałęczów

Karolina Dąbrowska,  kierownik ds. kluczowych klientów, Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne
Na zdjęciu: Karolina Dąbrowska, kierownik ds. kluczowych klientów, Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne

Karolina Dąbrowska dołączyła do zespołu Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne. Tworzy dział sprzedaży i marketingu jako kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialna za segment MICE.
 
Karolina Dąbrowska rozpoczęła pracę w hotelarstwie prawie 10 lat temu w Hilton Garden Inn Airport w Krakowie jako recepcjonistka. Stopniowo awansowała, pełniąc funkcje kierownicze w londyńskich hotelach sieci Hilton. W 2019 roku wróciła do Polski, obejmując stanowisko kierownika recepcji w nowo otwartym obiekcie Green Mountain Hotel and Apartments w Karpaczu w ramach Grupy Górskie Resorty.  Następnie pracowała jako kierownik recepcji dla Grupy Thermaleo w Szczawnicy przy otwarciu nowej inwestycji Pieniny Grand.
Z końcem 2022 dołączyła do grupy Arche, budując dział sprzedaży w gdańskim obiekcie Grupy Arche Dwór Uphagena i z początkiem tego roku tworzy dział sprzedaży i marketingu jako kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialna za segment MICE.

 – Dołączenie do zespołu Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne to nowe, ekscytujące wyzwanie zawodowe, dające nowe możliwości rozwoju zawodowego. Otwarcie kolejnego obiektu stanowi dla mnie inspirujące wyzwanie, które z niecierpliwością podjęłam. Cieszę się, że będę mogła oferować moim kontrahentom jedną z największych przestrzeni konferencyjnych w tej części kraju. Jestem ogromnie podekscytowana możliwościami, jakie oferuje nasz obiekt w Nałęczowie. Chcemy stworzyć dla organizatorów eventów wyjątkowe doświadczenie, łączące profesjonalizm, komfort i niezapomnianą atmosferę – mówi Karolina Dąbrowska

– Jest mi ogromnie miło, że Karolina przyjęła moje zaproszenie do działu sprzedaży i marketingu. Mogłam liczyć na jej pomoc i doświadczenie w poprzednich naszych obiektach grupy Arche. Teraz pracujemy już ze sobą bezpośrednio, z czego bardzo się cieszę. Liczę, że Karolina wniesie swoje doświadczenie i standardy pracy, jakie miała okazję zdobyć pracując zagranicą.” – mówi Linda Terzić, kierownik sprzedaży i marketingu.

Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne to kolejny obiekt w ramach Grupy Arche, którego otwarcie plonowane jest na koniec drugiego kwartału 2024. Obiekt będzie dysponować 308 pokojami, przestrzenią konferencyjną ponad 600 mkw., restauracją, dwoma barami, częścią spa, wellness, basenem jak również częścią rehabilitacyjną.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl