Joanna Szpak w Arche Nałęczów

Joanna Szpak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu, Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”
Na zdjęciu: Joanna Szpak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu, Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”

Joanna Szpak dołączyła do zespołu Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”. Będzie odpowiadała za działania sprzedażowe i marketingowe. Do jej zadań będzie należeć także współpraca z organizatorami wydarzeń.

Joanna Szpak jest związana z hotelarstwem od kilkunastu lat. Ostatnio związana była z Hotelem Arłamów, gdzie przeszła drogę od recepcji przez dział sprzedaży i marketingu oraz dział księgowości. Joanna jest absolwentką prawa administracyjnego UMCS w Lublinie oraz ekonomii społecznej w krakowskiej Akademii Ekonomicznej.

– Będę odpowiedzialna za rozwijanie i realizowanie strategii sprzedażowej oraz marketingowej. Moje pozostałe zadania będą obejmować nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z organizatorami eventów, optymalizację procesów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników sprzedaży. Bardzo cieszę się z ponownej możliwości otwarcia obiektu hotelowego, który będzie dysponować dużą bazą noclegową i konferencyjną – mówi Joanna Szpak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu.

– Cieszymy się z powiększenia zespołu o tak kompetentną osobę. Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i marketingowe, znajomość zasad revenue managementu znacznie wzbogacą naszą ofertę i pomogą nam w dotarciu do przyszłych gości i kontrahentów – mówi Linda Terzić, kierownik sprzedaży i marketingu.

– Jesteśmy przekonani, że Joanna Szpak wniesie wiele nowych pomysłów, które pozwolą nam rozwinąć naszą działalność na jeszcze wyższy poziom. Cieszę się, że po prawie 10 latach spotykamy się ponownie przy kolejnej wspólnej inwestycji hotelowej, którą będziemy razem otwierać – mówi Artur Trukawiński, dyrektor Hotelu Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”.
 
Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne” to kolejny obiekt w ramach Grupy Arche, którego otwarcie plonowane jest na koniec drugiego kwartału 2024 roku. Obiekt będzie dysponować 308 pokojami, przestrzenią konferencyjną ponad 1000 mkw., restauracją, dwoma barami, częścią spa, wellness, basenem oraz częścią rehabilitacyjną.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl