Anna Chmiel w Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”

Anna Chmiel, specjalistka ds. sprzedaży i marketingu, Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”
Na zdjęciu: Anna Chmiel, specjalistka ds. sprzedaży i marketingu, Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”

Anna Chmiel dołączyła do zespołu sprzedażowego obiektu Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne” – nowej inwestycji Grupy Arche. Będzie odpowiadać za rozwój segmentu MICE oraz optymalizację procesów sprzedażowych.
 
Pracę w branży hotelowej Anna Chmiel rozpoczęła w obiekcie konferencyjnym Zamek Janów Podlaski, będącym częścią Grupy Arche. Po sukcesach osiągniętych w siostrzanym hotelu, dołączyła teraz do zespołu sprzedażowego nowej inwestycji w Nałęczowie.
Anna Chmiel przejęła odpowiedzialność za rozwój segmentu MICE oraz optymalizację procesów sprzedażowych w nowym obiekcie. Jej doświadczenie zdobyte podczas pracy w Zamku Janów Podlaski pozwoli na skuteczne nawiązywanie kontaktów z klientami oraz organizatorami eventów na rzecz Nałęczowa.
– Moje zadania będą obejmować nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z organizatorami eventów, w których się specjalizuję, jak również będę zajmować się optymalizacją procesów sprzedażowych segmentu MICE. Bardzo cieszę się z możliwości uczestniczenia w otwarciu mojego pierwszego obiektu hotelowego, który będzie dysponować tak dużą bazą noclegową i konferencyjną – mówi Anna Chmiel, specjalistka ds. sprzedaży i marketingu, Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”.
 
– Jesteśmy bardzo zadowoleni z powiększenia zespołu o tak kompetentną osobę jak Anna Chmiel. Moja wcześniejsza współpraca z Anną w Janowie Podlaskim była bardzo owocna, a świetnie wypracowana komunikacja i wzajemne wsparcie będzie kontynuowane również w Nałęczowie. Jej szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i marketingowe, wraz z doświadczeniem w obszarze konferencji, z pewnością przyczynią się do sukcesu naszego obiektu – mówi Linda Terzić, kierownik sprzedaży i marketingu, Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”.
 
Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne” to kolejna inwestycja Grupy Arche, której otwarcie planowane jest na koniec drugiego kwartału 2024 roku. Obiekt będzie oferował 308 pokojów, przestrzeń konferencyjną o powierzchni ponad 1000 mkw., restaurację, dwa bary, strefę spa, basen oraz część rehabilitacyjną.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl