Łukasz Rudzki w Arche Nałęczów „Sanatorium Milicyjne”

Łukasz Rudzki, szef kuchni Arche Nałęczów „Sanatorium Milicyjne”
Na zdjęciu: Łukasz Rudzki, szef kuchni Arche Nałęczów „Sanatorium Milicyjne”

Łukasz Rudzki dołączył do zespołu nowej inwestycji w Nałęczowie – Arche Nałęczów „Sanatorium Milicyjne”. Będzie pełnił funkcję szefa kuchni.
 
Łukasz Rudzki rozpoczął swoją przygodę w ramach Grupy Arche, otwierając Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Pracował również dla Grupy Thermaleo w Szczawnicy, gdzie pełnił funkcję szefa kuchni w Centrum Konferencyjnym – Dworze Gościnnym oraz wspierał należący do grupy pięciogwiazdkowy Modrzewie Park Hotel. Następnie dołączył do zespołu Arche Dwór Uphagena Gdańsk, w którym był odpowiedzialny za restauracje hotelową i przestrzeń konferencyjną.
 
– Cieszę się z możliwości otwarcia kolejnego hotelu Grupy Arche oraz przestrzeni konferencyjnych, jakie będziemy posiadać w Nałęczowie. Jest to dla mnie niezwykła okazja, aby wnieść swoje doświadczenie i kreatywność do tego nowego projektu. Jestem podekscytowany perspektywą współpracy z lokalnymi dostawcami i wykorzystania sezonowych składników, aby tworzyć dania odzwierciedlające bogactwo i autentyczność kuchni tego regionu. Chciałbym również eksperymentować z tradycyjnymi recepturami, przekształcając je w nowoczesne kompozycje. Jestem pełen entuzjazmu z powodu możliwości organizacji eventów dla dużych grup konferencyjnych. Nasza przestrzeń eventowa pozwoli nam nie tylko na dostarczenie wyjątkowych doświadczeń kulinarnej podróży, ale także na zorganizowanie imponujących wydarzeń biznesowych i spotkań integracyjnych” – zapowiada Łukasz Rudzki, szef kuchni Arche Nałęczów „Sanatorium Milicyjne”.
 
– Ogromnie się cieszę na kolejną już czwartą naszą współpracę i trzecią w ramach Grupy Arche – powiedział Artur Trukawiński, dyrektor Hotelu Arche Nałęczów Sanatorium Milicyjne. – Talent Łukasza i pasja doskonale wpisują się w naszą wizję dostarczania gościom niezapomnianych doświadczeń kulinarnej podróży. Łukasz nie tylko świetnie gotuje, ale przede wszystkim rozwija swój zespół. Doskonale odnajduje się w dużych hotelach i przestrzeniach eventowych, swoją wiedzą wspiera również pozostałe działy.
 
Arche Nałęczów „Sanatorium Milicyjne” to najnowsza inwestycja Grupy Arche, która oferować będzie 308 pokojów, wysokiej usługi spa i rehabilitacyjne oraz przestrzeń konferencyjną ponad 1000 mkw. oraz Sky Bar. Kolejny etap inwestycji (2025) to dodatkowa przestrzeń konferencyjna 1400 mkw.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl