Awanse w Imagine Nation

Barbara Czarniawska, team head, i Paulina Karpińska, senior project manager w Imagine Nation
Na zdjęciu: Barbara Czarniawska, team head, i Paulina Karpińska, senior project manager w Imagine Nation

Barbara Czarniawska obejmuje stanowisko team head w agencji eventowej Imagine Nation, Paulina Karpińska awansowała na senior project managera.
 
Barbara Czarniawska, team head Imagine Nation, kieruje jednym z trzech zespołów klienckich w strukturze agencji i jej zadaniem jest rozwój, rozbudowa zespołu i pozyskanie nowych klientów. W Imagine Nation pracuje od prawie ośmiu lat i przeszła wszystkie szczeble event managerskie, od juniora, przez project managera, do stanowiska seniorskiego. Razem z zespołem dba o najwyższą jakość ofert dla obecnych i nowych klientów oraz client service. Obecnie pracuje głównie dla GFT, Orange, Lyreco, Boston Consulting Group. Wcześniej pracowała dla klientów z branży farmaceutycznej w Agencji Batumi oraz w Stowarzyszeniu Branży Eventowej. Ukończyła Event Management w Szkole Mistrzów Reklamy, jest magistrem psychologii sądowej i penitencjarnej UKSW.

Paulina Karpińska awansuje na stanowisko senior project managerki i zajmuje się kompleksową obsługą wydarzeń – od briefu, przez ofertę, kosztorysowanie, realizację, po rozliczenie. Aktualnie, w nowo powstałym zespole new businessowym współtworzy oferty dla klientów z różnych obszarów.
W Imagine Nation przez ostatnie dwa lata pracowała w zespole skierowanym do obsługi Philip Morris Polska, realizując i współrealizując wydarzenia wewnętrzne (konferencje, integracje, szkolenia, warsztaty, kolacje) i zewnętrzne (współtworzenie stref festiwalowych i premier produktowych, koordynacja działań w brand retailu) w formie stacjonarnej i online.
Wcześniej przez ponad sześć lat organizowała konferencje medyczne i eventy dla branży farmaceutycznej, przede wszystkim dla medycznych towarzystw naukowych oraz dla firm działających w obszarach chorób zakaźnych, diabetologii czy hematologii.
Paulina z wykształcenia jest prawniczką, ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl