Awanse w DoubleTree by Hilton Warsaw

Zespół DoubleTree by Hilton Warsaw: Aleksandra Mokrzycka (commercial director), Emilia Słotwińska-Noster (director of conference & events), Jan Bielicki (rooms division director)
Na zdjęciu: Zespół DoubleTree by Hilton Warsaw: Aleksandra Mokrzycka (commercial director), Emilia Słotwińska-Noster (director of conference & events), Jan Bielicki (rooms division director)

Zmiany w zespole DoubleTree by Hilton Hotel and Conference Centre Warsaw. Aleksandra Mokrzycka objęła stanowisko commercial director, Emilia Słotwińska-Noster – director of conference & events, a Jan Bielicki – rooms division director.
 
Aleksandra Mokrzycka objęła stanowisko commercial director. Z branżą hotelarską jest związana od ponad 25 lat. W DoubleTree by Hilton Warsaw pracuje od czasu jego budowy, czyli od 2013 roku. Początkowo jako sales manager w zespole pre-openingowym, który tworzył całą ofertę i zdobywał pierwszych klientów. W 2017 roku objęła stanowisko deputy director of C&E, a następnie w tym samym roku stanowisko director of C&E. Przez ten czas była nie tylko odpowiedzialna za przychody w segmencie MICE, ale również tworzyła odnoszący sukcesy zespół.
Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za przychody z segmentu gości konferencyjnych, grup turystycznych oraz pobytów indywidualnych, prognozowanie realizacji założeń budżetowych, będzie także nadzorować pracę działów Conference and Events, Reservations i Revenue.
 
Emilia Słotwińska-Noster objęła stanowisko director of conference & events. Posiada wieloletnie doświadczenie hotelarskie, które zdobyła, pracując zarówno w Polsce i za granicą. Podczas swojego kilkuletniego pobytu w Londynie pracowała w luksusowych hotelach Connaught Hotel oraz Cadogan Hotel. Przez kilka lat była związana z siecią Hyatt, pracując w 5-gwiazdkowym hotelu Andaz w Londynie, a następnie w Hyatt Regency w Warszawie, gdzie zajmowała się sprzedażą. W hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw Emilia Słotwińska-Noster pracuje od 2016 roku, początkowo na stanowisku event sales managera, a następnie deputy director C&E.
Na nowym stanowisku obejmie stery zespołem Conference and Events, zarządzając jego pracą oraz dbając o realizację założeń budżetowych.
 
Jan Bielicki objął stanowisko rooms division director. Karierę w hotelarstwie rozpoczął w 2014 roku w warszawskim hotelu Hampton by Hilton Warsaw City Centre. W DoubleTree by Hilton Warsaw jego kariera rozwijała się od guest service agenta, poprzez recepcjonistę, kierownika zmiany, zastępcę kierownika aż do front office managera. Jan postanowił sprawdzić się także, pracując ponad chmurami, w Polskich Liniach Lotniczych LOT, ale hotelarstwo ciągnęło go jak magnes i powrócił do DoubleTree by Hilton Warsaw na stanowisko duty managera, pełniąc również obowiązki brand performance managera.
Na nowym stanowisku odpowiedzialny jest za działy Front Office, Housekeeping i Engineering, czuwa również nad spełnianiem standardów sieciowych podczas Quality Audit oraz nadzoruje pracę managerów on duty.

Zobacz DoubleTree by Hilton Hotel and Conference Centre Warsaw w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl