Awanse w El Padre

Dominika Pawłowska,  Michalina Kołaczyńska - event managerki El Padre
Na zdjęciu: Dominika Pawłowska, Michalina Kołaczyńska - event managerki El Padre

Dotychczasowe junior event managerki, Dominika Pawłowska oraz Michalina Kołaczyńska, rozwijają kompetencje i poszerzają zakres obowiązków w agencji El Padre, awansując na stanowisko event managerek.
 
Od teraz Dominika Pawłowska i Michalina Kołaczyńska odpowiadać będą za kompleksową realizację wielkoskalowych projektów dla renomowanych klientów z różnych sektorów.
 
Dominika Pawłowska swoje pierwsze doświadczenie w branży eventowej zdobywała na stanowisku shift supervisorki w hotelu Sofitel w Warszawie. Odpowiadała m.in. za zamówienia, set up przestrzeni, kontakt z klientem oraz koordynację wydarzeń. W El Padre pracowała przy obsłudze eventów dla takich klientów jak Orlen, Superbet, DHL czy Volkswagen. Dominika Pawłowska studiuje w łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Jej pasją są podróże i poezja francuska.

Michalina Kołaczyńska przez ponad dwa i pół roku zajmowała się rozwojem biznesu w firmie Mary Kay, gdzie odpowiadała między innymi za mentoring oraz wsparcie sprzedaży. W El Padre miała już okazję obsługiwać projekty dla PLL LOT, ING Hubs Poland, Nestle i McDonald’s Polska. Michalina Kołaczyńska ukończyła Politechnikę Warszawską na kierunku Technologia Chemiczna, a obecnie kontynuuje swoją edukację w Szkole Głównej Handlowej na kierunku menadżerskim. W wolnych chwilach gra na fortepianie, czyta kryminały i jeździ na festiwale muzyczne.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl