Salomea Pletenicka w The Granary – La Suite Hotel Wroclaw City Center

Salomea Pletenicka, managerka sprzedaży , The Granary – La Suite Hotel Wroclaw City Center
Na zdjęciu: Salomea Pletenicka, managerka sprzedaży , The Granary – La Suite Hotel Wroclaw City Center

Salomea Pletenicka dołączyła do zespołu pięciogwiazdkowego The Granary – La Suite Hotel Wroclaw City Center spółki Wings Hotels. Pełni funkcję managerki sprzedaży.
 
Salomea Pletenicka pochodzi z Karpat Wschodnich na Ukrainie. Jest magistrem prawa Odeskiej Akademii Prawa oraz politologii Uniwersytetu Podkarpackiego w Iwano-Frankiwsku, dawnym Stanisławowie.
Od ponad 20 lat związana jest z branżą muzyczną, od 9 lat z branżą eventową. W hotelarstwie pracuje od trzech lat – dotychczas jako manager działu MICE. Zaczynała od współpracy z Grupą Europlan w hotelu Lake Hill Resort & Spa, w Sosnówce. – Nie wyobrażam sobie życia zawodowego bez podejmowania wyzwań związanych z przyjmowaniem wymagających gości hotelowych, organizacją i koordynacją różnego rodzaju wydarzeń. W hotelarstwie czuję się jak ryba w wodzie. W tym roku mam przyjemność dołączyć do kameralnego zespołu The Granary, który napędza sportowe tempo, jest młody i bardzo ambitny. Jestem przekonana, że dużo wspaniałych sprzedażowych inicjatyw jest jeszcze przed nami – mówi Salomea Pletenicka.
 
The Granary – La Suite Hotel Wroclaw City Center mieści się w XVI-wiecznym budynku w sercu Wrocławia. Dawny spichlerz został odrestaurowany i przekształcony w butikowy pięciogwiazdkowy hotel oferujący dziś 46 pokojów i apartamentów, cztery sale dla spotkań, restaurację z autorskimi daniami, sale integracyjne oraz słoneczne patio.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl