Zmiany kadrowe w Sofitel Warsaw Victoria

Michał Trzeciak, zastępca dyrektor generalnej, Sofitel Warsaw Victoria
Na zdjęciu: Michał Trzeciak, zastępca dyrektor generalnej, Sofitel Warsaw Victoria

Michał Trzeciak od kwietnia pełni funkcję zastępcy dyrektor generalnej w Sofitel Warsaw Victoria. Dotychczas sprawował pieczę nad działami operacyjnymi, zajmując stanowisko dyrektora operacyjnego.
 

Michał Trzecik związany jest z branżą hotelarską od 11 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2009 roku w hotelu Mercure Warszawa Grand jako nocny audytor, pełniąc kolejne funkcje, aby w 2012 roku objąć stanowisko kierownika ds. relacji z gośćmi, a niecały rok później kierownika recepcji. W 2014 przerwał karierę hotelarską na rzecz zdobywania doświadczenia w branży lotniczej, a następnie powrócił do Działu Audytu Wewnętrznego w Orbis SA w 2017 roku. Do końca marca 2021 roku pełnił funkcję starszego specjalisty ds. audytu wewnętrznego w Accor Services Poland. Ostatnie 3 lata spędził w Sofitel Warsaw Victoria jako dyrektor operacyjny. Uhonorowaniem tego okresu było otrzymanie w 2023 roku nagrody dla Najlepszego Dyrektora Operacyjnego w Polsce w międzynarodowym konkursie organizowanym przez LUXE Global Awards.
W wolnym czasie uwielbia jazdę na rolkach, a przede wszystkim jest miłośnikiem i towarzyszem podróży, z których czerpie wiedzę o nowych kulturach i przywozi nowe przepisy kulinarne pozwalające mu spełniać się w kuchni.

Zobacz Sofitel Warsaw Victoria w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl